Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    Én egyelőre azt szeretném elérni, hogy egy e-autós topic fele ne a zöld vs nemzold valamint a "kategória egyáltalán minek van", meg hogy "ennyiért milyen TDI-t lehet venni" vitából álljon. Az eauto az új Apple, ott mostanában kezd (!) kihalni az, hogy az nagyrésze a topicnak az hogy: isheep, státusz szimbólum, túlárazott szar, korlátozott, zárt rendszer, csak a hülyék veszik, negyedennyiért van jobb XY.
    Komolyan, ez is egy opció. Ha valakinek nem, az nem értem miért tölt időt és erőfeszítést a kritikái megfogalmazására. Azért az kicsit szélsőséges, hogy minden eautós vallásos zöld. Sőt, megkockáztatom hogy az a legutolsó szempont a tulajok közt. Eddig ahány tulajjal beszéltem, mindnek valami más volt key selling point, mintsem a környezet védelme.

    Nem vagyok eauto tulaj, mert jelenleg nem tudnám otthon tölteni, elmenni tölteni meg elég macera. De szeretnék én is átállni erre, nagyon nézelődök.

    Hogy a Tesla? Hajrá, fejlődjenek csak, még pár év és belejönnek az autógyártásba, vannak még bőven gyermekbetegségek (sőt), addig is meg csak szimplán a leginnovatívabb gyártó. Egy X-et azért el tudnék viselni :K

    [ Szerkesztve ]

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák