Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    Egyetlen dolog vett rá, hogy kommentet írjak, méghozzá az a rész hogy "...annak tudatában, hogy 40 000 forintba kerül, nem várjuk el tőle, hogy RGB világításos legyen, hiszen azzal árban már egy másik ligába tartozna."

    Messzemenően szebb, kézreállóbb és többet tudó billentyűzetem van (nem hencegésképen-na jó csak egy kicsit), ezen felül az a tény hogy Cherry gombokkal van ellátva, mélybetaszítóan kiábrándító a Hyper-x-től.

    Logitech G910 Orion Spark klaviatúrát nyúzom már 2 éve, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.
    Ez talán semmitmondó lehet hiszen mindenkinek más az igénye, de volt Cherry red gombos billentyűzetem, pont amit a tesztvideóban is említenek. Fényévekkel jobb a logitech saját gyártmányú gombja.

    Ami végképp felhúzza a szemöldököm az az ára, ugyanis én 40.500 forintért vettem az enyémet.
    Akkor hogy is van ez????!

  • sanyek2

    senior tag

    válasz haxiboy #99 üzenetére

    Most nem akarom az én kommentemre az összes válaszadó nevét beilleszteni ide, de a válaszom nekik szól.

    Mint minden terméket, a Logitechet is sokat rühellik, nem véletlenül.
    Nagyon nehezen csatlakozott fel az elithez, és a bárgyú küllemű billentyűzeteikre szándékosan önteném a kajámat, hogy másképp nézzen ki, de mára szerencsére elérték azt a szintet, hogy ajánlani lehessen őket.

    Továbbá csak egy példa volt, mindenki tudna más más példát felhozni.

    Többetek szintén így vélekednek mint én, és valóban nevetséges az egész téma.

    Nekem Hyper-x fülesem van, és brutál jó.
    Nem tudom elképzelni hogyan gondolhatták, hogy méltó módon viselheti ez a billentyűzet a cég nevét.

Új hozzászólás Aktív témák