Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fgordon

    senior tag

    válasz Gomezz #5 üzenetére

    Nekem a 2 soros enter (mert amerikai layout, nem UK/DE/HU) és a bal lent a z/y mellett balra lévő í billentyű helyének a hiánya az, ami kizárná a lehetőségek közül, és hogy nem MX RED kapcsolók vannak. MX Blue nekem túl hangos, "varrógép" kategória. Akkor optimális, ha akarod, hogy 15 méteren belül mindenki hallja, hogy gépelsz... :B

    Ami meg nagyon előnyös még, a hardveres, és nem szoftveres makró megoldás, akár külön gombok nélkül is. Erre érdemes figyelni. Ami úgy tudja a makrót, hogy átrakod egy Linuxra, Mac-re, és egyből működik az előzőleg beállított makró, telepítés nélkül, az hardveres. Amin kell szoftvereket telepíteni, hiába van külön makró gomb, az szoftveres megoldású (ilyen az összes Corsair K90 és hasonló, amin van fizikai gomb, és nem hardveres, ami miatt késleltetéssel működhet, van beépített pendrive is benne, ami nélkülözhetetlen ;] ). Ilyen alapon a sima billentyűzeten is lehet gombkombinációkkal makrózni, ha felraksz valamilyen programot.

    Nekem más márkájú német layout-os mechanikus MX RED-es billentyűzetem van, bár nincsenek ráírva a magyar billentyűk, de mivel vakon gépelek, nincs jelentősége, tökéletes, minden gomb a helyén, mintha magyar nyelvű lenne... :R

    ▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

Új hozzászólás Aktív témák