Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz elit_hun #7 üzenetére

    Már ne is haragudj, de nem kellene neked sem leszólni egy játékot ("...ingyenes izére..."), csak azért mert ingyenes. Pl. a Runes of Magic is ingyenes, mégis folyamatosan bővítik, szinte nincs olyan hét, hogy ne nyílnának új instance-ok, területek, fél évente pedig egy teljesen új playfield-et és fajt is hozzáadnak majd a játékhoz.

    Én elhiszem hogy egy veterán WoW-os, aki több éve fizeti a játékot és fejleszti a karakterét, az nem fog ingyenes játékkal játszani, de azért talán akadnak páran, akik pont azért akarják kipróbálni, mert ingyenes lesz. Miért fizessek havi 3K-t még akkor is, ha alig jutok oda játszani, amikor más játék ugyanezt kínálja ingyen?

    Viktor77: Nem akartam én megbántani egy WoW-ost sem, pusztán idéztem a forrásként felhasznált cikkek szerkesztőit. Mindenhol WoW-verő kérdés volt mellette, ezért írtam én is úgy. Ugyanakkor pont leírtam azt is, hogy a 11.5M felhasználó nem fogja otthagyni a játékot. Tehát nem támadtam a játékot, csak idéztem másokat.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • D1Rect

    félisten

    válasz elit_hun #7 üzenetére

    Történetesen próbáltam a wow-ot, igaziból elég sok mmo-t próbáltam, de valahogy engem nem fog meg az érzés. ;)
    Tudom, hogy folyamatosan bővítik a wow-ot, de soha nincs "vége". De ez itt teljesen off. ;)

Új hozzászólás Aktív témák