Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    A költségcsökkentés nyilván szükséges lépés, de önmagában ez szerintem nem elég a szárnyaláshoz. Kíváncsi vagyok milyen stratégiával fognak előállni. Alapvető piaci probléma, hogy mostanra a sokkal olcsóbb kínai cuccok nem tudnak annyival kevesebbet mint amennyivel olcsóbbak, illetve már elég jók ahhoz, hogy ár/érték arányban sokan nem is néznek már feljebb.
    Másik probléma pedig az innováció hiánya. A hero 5 igazából nem hozott sokat a hero 4-hez képest és ami igazán nehézzé teszi a helyzetet, hogy józan ésszel nehéz kitalálni, hogy mit is hozhatna, ami most nincs, de értelme van. A 4k már eddig is volt, persze lehet még fokozni a 4k-t nagyobb fps-el a lassításokhoz.
    Ami fontos lehetne inkább az a nagyobb dinamikatartomány és a sötétben még jobb teljesítmény, ezekért lehet pénzt kérni, ha állva hagyná egy új modell a kínai akciókamerákat.
    Meg persze lehetne árat csökkenteni, de azt mintha cikinek éreznék egyelőre.

    Majd meglátjuk. Nekem hero 4-em van, de nem kapott el a gépszíj, hogy meg kéne vennem az 5-öst. :) Egy egy újabb felfogatás érdekesebb, amit jellemzően én se saját márkából veszek, mert 2x-3x annyiba kerül mint egy 3rd party kiegészítő. Sőt legutóbb csavaros tripod mountból sokkal jobb és erősebbet tudtam alu-ból rendelni (ráadásul olcsóbban) a gyári szétrepedő műanyag helyett. Na ez az igazán fájdalmas. Pedig ott van az embereknél a sok gopro, ami már egy nagy piac, őket ki lehetne szolgálni kiegészítőkkel, ha az áruk és minőségük megfelelő lenne.

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz BonFire #8 üzenetére

    Igazad van a képstabi az nagyon kéne! Főleg a drága, nagy és sérülékeny gimbal fejek helyett, amikkel még a kemény ház nem is használható.

Új hozzászólás Aktív témák