Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Én jobban kedvelem, ha egy alkalmazás beállításai részletesek, cserébe azért, hogy a használata egyszerű. Ennek a relevancia szerinti csoportosításnak sem éreztem rá az ízére. Nekem a gyorskapcsolók működtek így. Dühítő volt. Lehet, hogy több alkalommal használom a GPS -t, mint a Wifit, de ha azt akarom, hogy úgyjöjjenek sorban, hogy Wifi, BT, GPS, akkor ne kevergesse át semmilyen alkalmazás! Egy megváltás volt a Gravitybox. Nem biztos, hogy az első helyen levő alkalmazást használom a leggyakrabban. Lehet bármi más okom arra, hogy azt az ikont pont azon a helyen szeretném tudni.
    A másik, amiről nem esett szó a cikkben, hogy tudja -e forgatni a főképernyőt? Ezt három okból tartom fontosnak:
    1.: Nekem, a telefonáláson kívül, a fekvő nézet az alapértelmezett használati mód. Az autós tartóban is így használom.
    2.: Egérrel katasztrófa a navigálás a fekvő telón, álló nézettel (pl. miracast -nál, vagy MHL -nél nem nyerő az álló nézet).
    3.: Amoleden nem szerencsés, ha mindíg ugyanott jelennek meg a screenshotokon is látható, virtuális gombok.

Új hozzászólás Aktív témák