Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jacky80

    csendes tag

    Tisztelt "TabletMester" érdekesnek találtam a cikket, de úgy tűnik, hogy az életben nem használtál még ilyen kütyüt (még 1-2 napig sem). Nem személyeskedni szeretnék, de a tesztjeid erős érzelmi válságot tükröznek. Vajon most nem probléma, hogy ez a sztár készülék nem Droid 2.2-es, nincs hozzá használható 3G mobilinternet, nem kapacitív a kijelzője? Arról már nem is beszélnék, hogy ez is ugyanolyan sz*r mint az Apple iPad, azaz pl. ebben sincs flash-player...
    A digital üzletében én is kipróbáltam, hát nem vagyok elájulva tőle, a teszted alapján meg végképp csalódás volt, persze ha ez egy fizetett reklám, akkor értem...
    Sajnos úgy látom az olcsóság az erősséged, de ennek a kütyünek nem az, vagyis nem elég olcsó - ezzel a tudással max. 20ezret érne... így én inkább vennék iPadet, bár az sem tökéletes, de jó az ára - jó drága...,
    eddig számtalanszor olvastam a cikkjeiteket, de ez az ajnározás már nekem is sok volt... :(

  • Jacky80

    csendes tag

    válasz Inarus #25 üzenetére

    Számomra egyszerűen csalódás volt, hogy amit leírtak köszönőviszonyban sincs a valósággal. (meg azt a pár órát is sajnálom, hogy emiatt elmentem megnézni...), egyébként én is megkérdezném a cikk íróját, hogy minden tablet sz*r? De lehet hogy csak én nem értem a korábbi tablet tesztek eredményeit... (amit ott nullára értékelt, az most hirtelen értéknövelő tényező, ill. csúcskategória lett?), azt hiszem ezt nem nekem kellene megmagyarázni...

Új hozzászólás Aktív témák