Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hequila

    őstag

    válasz harcitomi #80 üzenetére

    Normál hangerőn nincs gond, ha csönd van körülöttem, akkor hallható, és nem recseg. Ha zajosabb helyen vagyok, akkor kell feljebb venni, de akkor már recseg.
    Hogy a vonal másik végén milyen a minőség, azt nem tudom, de nem panaszkodott eddig senki.
    Névjegyzék (a telefonkönyvre gondolsz, ugye?) megnyitásánál nem tapasztaltam lassúságot, bár olyan helyeken, ahol több mindenkinek van a névjegyéhez kép társítva, mintha megröccenne egy kicsit a görgetés.

    A memória mérete valóban a leggyengébb pontja a telefonnak. Úgy, hogy letiltottam minden nem kellő induló alkalmazást (médialejátszó, rádió, stb.), így van 136MB szabad memóriám.
    Ez főleg alkalmazásokból való kilépésnél látható, mert kell 0,5 - 1,5mp ahhoz, hogy az asztalon minden visszakerüljön a helyére.

    Játéknál nem tapasztaltam hátrányát a kevés memóriának, az alap autós játék is szépen futott (nem tudom mi a neve), illetve a Plants VS Zombies 2 is akadásmentes.

    [ Szerkesztve ]

    ''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Új hozzászólás Aktív témák