Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz B1T3 #44 üzenetére

    "...az Android eléggé kezd elterjedni, de nem érdemes lebontani erre a platformra, beszélhetünk az okostelefonokról is. Márpedig a jövő azoké, mert egyre inkább beférkőznek az alsóbb szegmensbe is..."

    Igen, kétségtelenül ezt látjuk, bár megér véleményem szerint egy misét elfilózni azon, hogy mi a jobb: egy végtelenül lebutított Android-os készülék (ami sosem fog tudni annyiba kerülni, mint egy MTK-s), vagy egy kiforrott, okos megoldásokat felvonultató nem Android-os modell, ami a júzerek legszélesebb körét ki tudja elégíteni.

    Nem, nem vagyok Android-ellenes, egyszerűen csak brutáisan túlárazottnak érzem a telefonok többségét (ez nem kizárólag az Android-os készülékekre vonatkozik, hanem általában értendő). Bennem lehet a hiba, hiszen nem vagyok hozzászokva, hogy előfizetéssel néhány ezer forintnál többet adjak egy készülékért, de feltöltőkártyával sem adnék többet 30 ezernél semmiért.

    Egyszerűen nem ér annyit nekem, hogy tudjak telefonálni. (Használt készüléket meg nem veszek.) Mások meg azért nem költenek ennél többet készülékre, mert egyszerűen nincs nekik. Tehát hiába tartom jópofának az Android-ot, 30-nál drágábban újonnan csakazértsem fogok olyat venni, de akkor sem vennék ilyet, ha egy rommá butított, gyenge minőségű modellt be tudnék szerezni 30-ért. Mert az Android-hoz dukál az erős, jó vas. Ami meg drága. Goto 10. :D

    U.i.: Nyilván csak az irigység mondatja velem, de szerintem ez a többtízezerappbólválogathatokhogymittöltsekatelómra dolog (a' la ájfón és Android, meg lassan a vindózmobil is) sokkal inkább parasztvakítás, mint valós, kihasználható potenciál. Hasznos dolgokat ugyanis ritkán tölt le az egységsugarú júzer. Én mondjuk nem játszom a telefonon, és a fingós, öngyújtós meg stb. gyorsulásérzékelőre épülő appok sem hoznak lázba...

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák