Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaosz86

    aktív tag

    Végső soron egy átlagos usernek miért is baj hogy 4 giga a belső memória? Oké, ennek effektív fele a szabad felhasználású. Nekem egy ot 995-öm van, nagyjából egy giga a rendelkezésre álló beépített belső memória. Számomra bőven elég, a gyári rom eltávolíthatatlan appjai és a google "kötelező" appjai bőven elférnek rajta plusz azok az appok is melynek adatait nem lehet sd karira küldeni, még így is majdenm 750 megabájt szabad helyem van. Egy darab 8 gigás class 10 sdhc karit raktam a telóba, van rajta zene, ebook, olykor videó, fényképek...és az appok többségének adatállománya.még majdnem 3 giga szabad hely is van. Oké nem pakolom tele minden baromsággal, a telefonra se rakok több appot, mint amennyire szükségem van, a jelenleg használt custom romból is ki van gyomlálva mindenféle tweeter, google+, facebook és az alkatel félkegyelmű módon beleömlesztett szükségtelen appjai sincsenek fent. Gyakorlatilag a következő öt évben is bőven elegendő lenne ez a felállás.
    Akinek ez a két giga nem elég, ebayről rendel egy 32gigás class10 micro sd-t azt jónapot, semmivel se lesz rosszabb a készüléke mint azé akinek mondjuk 16 giga a beépített háttértára. Max egy hangyaf@sznyit lassabb lesz. De ennél több mire kell? 15 gigás játékoktat leszedni a piratebayről?
    Inkább raktak volna bele jobb kamerát és felejtették volna el a unibody-t. Nem attól lesz minőségi egy cucc, hogy lemásolja az apple bonthatatlan, alig szerelhető hippszter sz@rjait.

    Nem rossz azért így se, de én annyit szenvedtem már az Ot 995-el, hogy mostanra mire élvezhetővé és biztossá vált a használata, már elavult cucc lesz(kevés a ram, ujra "romolás" után idővel elkezd belassulni a telefon, mint a windows a friss telepítés után, stb..). Ha elfogadható ára lenne, talán elgondolkodnék a cserén, de inkább megvárnám az LG L9 II-őt vagy szerválnék egy 4x hd-t. Mindennapokra az is bőven elég

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák