Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz tjb007 #12 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy közel hasonló fillrate-tel büszkélkedhet, de persze lehet, hogy én tévedek. Meg persze nem a fill rate az egyetlen mérőszám; mindenesetre az SGX531 az egyetlen SGX, ami nem 64, hanem 128 bites memóriabusszal rendelkezik. Ezt leszámítva egy 2/1-es felépítésű, kicsit tuningolt SGX530.

    [ Szerkesztve ]

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • laci826

    csendes tag

    válasz tjb007 #12 üzenetére

    Sziasztok!

    Mi? hogy egy sima mezei fórumozó készítette? Hát olyan is lett a teszt.... Már eleve a videó amit belinkelt hogy mindenki nézze meg az kifogásolható.... Nincs is ekkora vibrálása a telefonnak pedig néztem egy jó pár youtubeos videó tesztet de egyiken se látszik ennyire.... Nekem ebből is már az jön le, hogy szándékosan akarta a fórumtag lehúzni a telefont ergo részlehajló volt... Mer neki nem jön be meg eleve baja van az alcatrel féle telokkal akkor már leminősítően ír róla.... Eleve egy tesztet pártatlanul kel megírni nem úgy hogy valamelyik oldalra odaálljon...

    Az a véleményem amit egyszer egy fórumtag írt. Amíg vannak tőle ezerszer rosszabb telók addig ez se rosszabb semmivel... Az hogy nagyon picit vibrál és most írom, hogy alig érezhetően vibrál( hozzáteszem ha egy fényképezőgépet a számítógép monitora közelébe viszek teljesen és úgy készítek róla videót akkor ott is pont ilyen vibrálás fog látszani...) A hardvere szerintem szubjektív lehet valaki több magos processzorra vágyik vagy minimum 1 gigahertzesre az szerintem vegyen olyan telot és ne itt fikázodjon.... Alap belépő telefonnak pl arra hogy facebookot vagy skypet vagy más ehez hasonlót használjon arra tökéletesen elég. De megsúgom én ZTE skate telefonon is használtam xatos flash chatet és jól működött rajta, éreztem némi lassúságot de amennyire lassú volt azzal együtt lehetett élni, mer nem volt vészes, pedig annak a telónak se volt sokall jobb hardvere...Szóval a teszt szándékosan lenézőbb volt mint amilyen maga a teló. A hozzáoszlókról már nem is beszélve...

    Amúgy meg egy valamit nem értek és sose értettem, mindenki az iphone meg társait dicséri itt meg ugye leszólják azt hogy uhh 800 megahertz de szar a telo mer csak ekkora proci van benne. De ugyan akkor nézzék már meg iphone egyet hogy az mekkora procival volt, hozzáteszem 352 megahertz es vagy menyi.... akkora már más telok rég a 600 hertzet verték és mégse mondták az iphonra hogy huuu de kicsi a procija vagy a memoja.... A mostani iphonok se érik el a több gigahertzes procit a nagyobb memóriát stb mégse szidják őket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák