Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N.GÁBOR

    aktív tag

    válasz PeMi#13 #49 üzenetére

    Sziasztok!

    Tegnap megvettük ezt a masinát Kedvesemmel a mediamarkt-ban Grazban. Már eddig is szemeztem vele, de nem találtam róla tesztet így kicsit vártam. Rusi írása csak megerősített, így elmentünk megvenni. Arra készültünk, hogy 130 EUR mint a Saturnban, de megdöbbentem mikor megláttam az árát. Emberek, 100 EUR-ra le volt akciózva, az kb 29 000 Ft! :Y

    Ez az első androidos telefonom, sőt az első okostelefonom, így még szoknom kell. Az első benyomások azonban nagyon jók!

    Külső: Tetszik a formája, és szerintem jól össze van rakva. Lehet, hogy az eltérő hátlapok eltérő minőségűek mert az illesztésekre és az anyaghasználatra nagyon allergiás vagyok. Rusi sem írt rosszat, de ez a fekete példány, talán az eddigi legjobban összerakott telefonom! Nagyon pöpec, és amit talán a legjobb az egészben, hogy olyan az egész hátlap anyaga mint az x10 mini pronak. Amolyan selymes-gumis tapintású műanyag, profi.

    Belső: Ahogy Rusi is írta, feltünően gyors, még nem tudtam akadásra bírni. Egyszerűen nem hiszem el! A dual simes megoldást is szuperül integrálták. Még nem ismertem ki teljesen, de lehet kérni, hogy minden hívás előtt rákérdezzen magától, hogy melyikről szeretnéd hívni. A simeket ellehet nevezni ami hatalmas segítség, ráadásul színeket is kapnak, ami visszaköszön a tárcsázóképernyő árnyalataiban. Szerintem ez is sokat segít.
    Amit még kiemelnék: Nekem azért kellett mert van egy osztrák és egy magyar számom. Az elnevezés és a színek párosítása után ugyan egyértelmű, hogy melyikről akarok hívni, de kipróbáltam, hogy mi van, ha direkt elrontom és idekint a vodásról akarok hívni. Megkérdezi, hogy tuti ezt akarom-e hisz ez a kártya épp romingol, nem lenne-e jobb a másik. Persze, hogy jobb lenne! Lehet, hogy ezek alapdolgok, de nekem nagyon tetszik. Mindezt 100 EUR-ért. Persze az eredeti ára 130 EUR, de azt sem sajnáltam volna rá.

    Ha bárkinek van kérdése szívesen válaszolok, de lehet, hogy csak lassan, mert eltart egy ideig amíg megszokom az "okostelefonok világát"

    PeMi#13: Ausztriában a mediamarkt-ban és a saturnban kapható. Elvileg mind a két helyen 130 EUR. de mi épp tegnap vettük és csak 100 EUR volt.
    Üdv
    Gábor

    May the force be with you!

  • cappa72

    nagyúr

    válasz PeMi#13 #49 üzenetére

    Bocs, marhasagot irtam...

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák