Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mikuland

    tag

    Akkor el újságolom, hogy megszereztem a jogom a Root-ra! :DDD
    Az este, kicsit forralt boros mámorban megjött az ihlet és megadta magát a telefon!
    Kicsit nehéz vissza emlékeznem a pontos történésre, asszem a ROOT indításakor nyomtam a telefonon az " USB hibakeresést " és láss csodát, simán megkajálta! :D
    Utána kicsit még szöszmötöltem a particionálással és most szépen pakolgatja a kártyára a progikat. Csináltam még swap partíciót, de ahogy olvastam azt nem kezeli, vagy majd custom rommal.
    Úgy látszik az enyhe spicc jó hatással van a motivációra - hülye vagyok -, hiszen régen a csajozásnál is segített! :DDD ...de rég vót!
    A teló kicsit olyan játékszerű benyomást kelt a másik N8-am mellett, de megszokható.
    A multitouch olyan mint abban....éppen két ujjas, de egy vonalban már össze gabalyodnak a pontok. :(( Ez van olcsó telónál nem nézzük, N8-nál szégyen.
    A droidot és a duál kezelést is újra kell tanulnom, remélem a hosszú tanulási idő alatt és utána is kiszolgál trendesen.

    mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

Új hozzászólás Aktív témák