Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz Schuler888 #24 üzenetére

    Hát tény, hogy nem a legszebbek a notch miatt elölről, de legalább ,nem lehet megkerülni egy fényképpel a rendszert, meg nem javasolják ezt meg azt, hogy hogyan használd a készüléked, mint a Google Pixelnél.... [Nem biztonságos a Google arcfelismerő rendszere] .... Fényévekkel előrébb járnak biztonságban az biztos.
    Az iPhone 11 kompletten ahogy kinéz, főleg a hátulja tényleg egy trágyadomb, viszont a 11 Pro jól néz ki szerintem. Bár ízlések és pofonok. Kinek mi. :K

    Anno az ujjlenyomat olvasás is mekkora durranás volt az Apple-nél aztán mégsem sikerült minden gyártónak úgy kifejleszteni, lekóizni a tudományt, meg beépíteni a készülékeibe, hogy az korrektül működjön. Persze tisztelet a kivételnek.

    Én bízom benne, hogy a Samsung is kitalál valami szuper dolgot, ami felér az Apple Face ID rendszeréhez. Nekem legalábbis lenne rá igényem, hogy egy Androidos telefon 3D-arcfelismerést tudjon, ami Apple szintű, legalább.

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák