Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz janeszgol #12 üzenetére

    Sztem pont amiatt jó a DeX. Telón úgy van igazán értelme, ha kitoljuk nagy képernyőre. Tablet esetén viszont magán a tabon is futhat a DeX mód. Sőt, Samun belül a tab lehet a teló DeX -e. Az előnye nem csak a perifériákkal kezelés, hanem a többablakos mód, amihez passzol a tablet nagyobb kijelzője. Legalábbis az eccerű user számára. Bevallom, én jobban kedvelem az Android többablakos módját (freeform multiwindow), de ezt 8 -tól eldugta a Google. ADB -n kell engedélyezni.
    Egyébként is sok innováció van a Samsungokban. Pl. a SmartThings sztem nagyon hasznos feature. Vagy, a Samsung TV -k kezelhetősége. Meglepődtem, hogy nem csak az irányítás megy csont nélkül, hanem a képernyőtükrözés is. Elgondolkodtam egy iPad vásárlásán, mert sokan dícsérik. De, miután a topikjában rákérdeztem a lehetőségekre, letettem erről a tervemről. Meg aztán az alap iPad 64GB. Az S7 pedig 128+mikro SD. IPadnál a következő lépcső a 256GB, de annak nem sikerült kiderítenem az árát. Amit mellé írnak, az csak telefonszám lehet, biztos nem az ára. :O

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák