Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ceree

    senior tag

    válasz fogtunder #33 üzenetére

    Itt egy mobilos példa, ha már:
    https://24.hu/fn/gazdasag/2020/08/03/mobiltelefon-szerviz-nincs-24-honapos-garancia-emag/

    Ezért nem mindegy, hogy ki hozta forgalomba, és erről az emag oldalán semmilyen tájékoztató nincs, nem derül ki előzetesen. Viszont a saját garancia GYIK-ban is megkülönböztetik a kettőt:
    "Az eMAG által értékesített jótállási jegye (garancialevél) lehet:
    – a gyártó által kiállított (amennyiben a gyártó rendelkezik országos szervizhálózattal),
    vagy
    – az eMAG, mint forgalmazó által kiállított."

    Amúgy az érdekes az, hogy a legtöbb telefonnál a fenti cikkben is hivatkozott időtartam (24 hónap, pl itt vagy itt) van a termékoldalon, más nem. Kivéve a két zenfone-t, ahol nincs garanciáról semmilyen információ: Zenfone 7 & Pro. Érdekes, mondjuk, hogy a Pro-nál a másik színnél van. :F Na mindegy, ez lehet, hogy csak hiba, a forgalmazói kérdés viszont nem.

    Részemről amúgy ennyi, nyugodtan vásárolj ott, én meg nem fogok ilyen nagy értékű cuccot. Engedjük kérlek el, nem kell itt pörögni a "marhaságaimon"... :R

    "nem minden termékkörnél veszik annyira szigorúan a szürkeportot, mint telefonok esetén" - biztos a NAV se. :DDD Na mindegy, ez más kérdéskör, csak vicceltem, adta magát. :)

    [ Szerkesztve ]

    Másolat_eredetije

Új hozzászólás Aktív témák