Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noezmegmi

    tag

    válasz Ed3r_X_ #42 üzenetére

    Nem szoktam írkálni, de neked mi a gyenge? Nekem most a GT- I9070 van pár napja és nem vagyok ájult egy nokia 5800-rol akarok váltani. Na amire én használom az vissza a multba nekem idáig a képe ami szebb és nagyobb, Nokia előnye a gps számig visz , Lehet vele kinlódás mentesen Voipot használni és tökéletesen lehet Offline böngészni vele. Ahol a Samu nem lát Wifi-t ott a nokia böngészik. Nokiban 8Gb karin lazán ezer kép van és nem akad a Samu most tartok kétszáznál és félpercre fekete lesz a képernyő. Videót meg hagyjuk, mert nem videózok.
    Lehet nem ide tartozik, de sztem mi a gyenge az egy jó kérdés.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

  • noezmegmi

    tag

    válasz Zeki #48 üzenetére

    De azok legalább atom stabilak lesznek :C lehet kell neki oldaltáska az aksinak
    Samunak is egy a baja belepiszkit az androidba, de minek piszkálja?

    Kíváncsi lennék az Akai tudja-e kezelni a Voip-ot? Sokan nem is ismerik, pedíg jó alternatíva az olcsó telefonálásra. Kár hogy nincs ilyenre tesztelve és a Wifi része milyen eseteleg.

    Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

  • noezmegmi

    tag

    válasz Ed3r_X_ #52 üzenetére

    "Alkalmazásod mennyi van a Nokiára? Nem hiszem, hogy olyan sokféle." Én nem értek és nem is piszkálom egyik rendszert sem, mert elbacodhat. Nem gyüjtögetek semmi amire nincs szükségem ami van azt használom. GPS az nokia profin oda visz, komunikáció falusiasan pofázás gtal van és jobb és kevesebbet eszik, mint a Samu G S Advence, skype van használom, Voip-ok megy és kezeli és a levelezés főleg email : gmail, yahoo, hotmail és vipmail egy alkalmazás kezeli és tökéletes na ilyet nem láttam androidra biztos van csak én nem látom. Nokia Wifi akár offline jó és könnyen talál, mert a Samu nem is látja. Lámpa és társai hasznos, de ritkán van használva.
    Te miket pakolsz föl amiket tényleg használsz is? értelme is van nem csak jól mutat. Böngészőnek Opera mini és Opera és Maxthon
    Pont ezt hiányolom az ilyen tesztekből Akai tesztnél pont a lényeg nincs szétcincálva amit egy mezei ember használna, mert itt a legtöbben csak piszkálják és azt hiszik jobb lesz, lehet vagy nem.
    Őszintén akit kérdeztem nem volt itt mert szerintük tul elmentek a tesztek egy szük kör igényeire és alig van mezei embernek használható információ. Mi van benne meg a zsák búza vagy a telóben van több mag na az legtöbb embert nem erdekli, mert nem azért veszi meg. Samu és a Akai közt 40% árban a külömbség és nem biztos, hogy annyival jobb is.
    Samunak fura oldala nekem olyan elejtős érzésem van vele, nincs pici kezem, de nem érzem stabilnak, Akainak legalább van egy kellemes fogása.

    Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Új hozzászólás Aktív témák