Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    Bocha!

    Köszönöm a tesztet! Gondolkodom, hogy erre cserélem az a701-et, de más oldalakon kritizálták a gsm modult. Te tapasztaltál valamilyen rendellenességet?

    Más: szvsz rossz helyre lőtted be a gépet. Ennek nem konkurenciája a P320 vagy a Touch 3G, ugyanis mindnek jóval kisebb a kijelzője. A processzorokról nem is beszélve. Azért röhej, hogy az a701-en jóval simábban megy a TouchFlow 2D, mint a Touch 3G-n... Ahogy nézem, csak egy konkurense van jelenleg (sajnos). 3,2" felett nem igen van most még GPS/GSM/PDA kombó, vagy ha van, jóval drágább ráadásul 7xxx-es Qualcom procit használ. Egyetlen konkurenciája az Omnia, ha a T483 ára lecsökken 70-75 környékére és adják két év garanciájával szvsz megéri majd, bár addigra lehet lemegy az Omnia ára is 100 alá (úgy legyen!).

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • MaUser

    addikt

    válasz Bocha #13 üzenetére

    Szívesen és én is köszönöm a választ. 2.6-2,8" mániának más oka volt, jó ideig (iPhone mánia előtt) a GPS/GSM/PDA-k piaca elsősorban Dél-Korea és Taiwan volt ott pedig erre volt/van igény az átlagos testalkat miatt,az európai és amerikai PDA/GSM/GPS piac HTC Touch /iPhone előtt haldoklott, emlékszem még bő 2 éve is arról szóltak a cikkek, hogy a csökkenő értékesítés miatt a kombó készülékeknek hamarosan végük. Szerencsére nem így lett.:) Gsm-ről tapasztalat? Nálad nem dobálta el a vonalat véletlenül? Volt térerő lakásban, stb.?

    "Szóval továbbra is úgy gondolom, hogy ennél ezer és egy jobb gép létezik." Hát ezzel nehéz vitatkozni, ellenben önvédelmi eszközként is bevethető.:)

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • MaUser

    addikt

    válasz pallacko #19 üzenetére

    Hello!

    Hasonló cipőben járok én is (még az a701 is stimmel:D). Amit én nézegettem az a Gsmart mw702 (gyakorlatilag egy a701 kicsit más csomagolásban, de immár wifi-vel és 128MB rammal.) és a Samsung Omnia. Ezek közül lesz majd valamelyik. A T483 is szimpatikus, de amikor bármelyik szolgáltatónál ugyan annyibe kerül az Omnia, nem igazán versenyképes számomra. Ha hetven körül lehetne kapni és legalább két év garanciával, nem lenne kérdés, de így... Mondjuk azt sem értem miért erőltetik a Qualcomm procikat ennyire a gyártók...

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • MaUser

    addikt

    válasz pallacko #21 üzenetére

    Hmm... Kis keresgéléssel meg is találtam. Köszöntem a tippet, mindjárt barátibb, mint a ~100eFt, már csak a garanciát kéne megoldani.:) Btw, a T483 még csak a lista elején van, vagy már az a701 helyén? Ha az utóbbi, a telefon részével kapcsolatos tapasztalatokról tudnál néhány dolgot mondani? Mennyire stabilan tartja a térerőt, beszélgetés közben szakadozik-e, stb.

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • MaUser

    addikt

    válasz pallacko #23 üzenetére

    Most volt nálam egy Asus a696, ami méretre szinte ugyan ez a gép. Azt hiszem méret probléma ezután nem lesz. Biztosan nagynak tűnik a gép egy mobilról PDA-ra áttérőnek, de az a701 után nem vészes a különbség. :)

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • MaUser

    addikt

    Pénteken voltam a Speedshop bemutatótermében és jól végignyomkodtam a következőket a T483-at, Omnia-t és Diamond-ot (elős verzió!). Elég meglepő volt szembesülni a különbségekkel. A rövid tapasztalatok:
    Diamond: meglepő módon ez tűnt a legsilányabb kivitelűnek, kézbe véve is nyikorgott, a gyári szoft pedig eszméletlen lassú volt. Gyorsan le is tettem.
    Omnia: Igazi kis ékszer, egészen telefon formájú, jól összerakva, de a gyári szoft lassú, homokórázik/űrfánkozik/stb. már a 'Settings' megnyitására is. A képernyője ennek volt a maximum fényerőn a legvilágosabb, nagyon pofás az egész gép.
    T483: Igazi PDA, a701 után egyáltalán nem tűnik nagynak, kézbe véve tényleg a vastagság számít leginkább egy telefon nagyságának megítélésében. A képernyője 'szöszösnek' néz ki, mivel kevés pixel jut a nagy kijelzőre és nem is olyan világos, mint az Omina-é. Ellenben nagyon (de tényleg nagyon) gyors. A menük szinte felpattannak, hozzá képest a Diamond egy N96.:) Ha nem jön össze a Vaterás Omnia (és már remélem, hogy túllicitálnak), akkor megyek is megvenni.:)

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák