Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pallacko

    tag

    válasz forgonati #18 üzenetére

    Sziasztok!
    Nagyon régóta tervezem az Airis T482 -s vásárlását és ahogy kijött a T483 -s, természetesen átírtam a kívánságlistámat T483 -ra és ez került az első helyre.
    Nekem ez a készülék jelenti mindazt, amit elvárok a 3 éves mio a701 -s méltó utódjától:
    Gyors proci az egérmozi kihasználására, beépített wifi, nagy Ram méret a progik tárolására és futtatására, kiváló GPS vételi tulajdonságok, mivel autós navigációra használom sokat (iGO8), szintén kiváló GPS, mivel geocaching –re is használom, nagy kapacitású 1500 –s akkumulátor.
    Amit a készülékről negatívként tüntetnek fel:
    Csak EDGE: nagyon – nagyon kivételes esetben használom a mobilinternetet (max fél évente egyszer), úgyhogy ez nálam nem hátrány.
    Nagy méret: szerintem megszokható. Vállalni kell a kompromisszumokat. Mit szeretnénk: több kütyüt cipelni a navigáció miatt, hordani egy mp4 –s lejátszót a mozizáshoz, vagy vállaljuk a nagy méretű, de kombó készüléket.
    El kell fogadni, hogy a PDA – GPS – GSM kombó nem fog úgy kinézni sohasem, mint egy natúr GSM készülék, hiszen azért kombó.
    Mire megy valaki a GSM – GPS kombóval egy 2, vagy 2,2 –s kijelzővel? Autós használatra semmi esetre nem való.
    Aki nem tud megbarátkozni a nagy mérettel, az használjon külön – külön készülékeket.
    Retro stílusú kinézet: harmincegynéhány évesen egyébként is a Retro stílus híve vagyok.
    Viccet félretéve: nem vagyok az a típus, aki feláldozna egy készüléknél kiváló dolgokat csak azért, hogy parasztvakításként tudjam mutogatni a készülékemet, hogy így csillog, meg úgy csillog, igaz hogy a GPS antennája nem jó geocachingre, mert pontatlan és lassú, vagy szép a telefonom nagy a képernyője, de hiába, mert akadozva lehet csak mozizni rajta, mert elavult processzor hajtja.
    Összefoglalva, nem vagyok az a típus, aki lemond fontos dolgokról azért, mert ha kiteszem az asztalra, egy értekezlet közben, akkor nem nézik meg minimum tízen, hogy jaj de szép, hogy csillog, de sajnos megmutogatni már nem tudnám, mert mindjárt lemerül az akksija, mert ugyan WVGA, meg VGA a kijelzője, csak hát az akksija csak 900 vagy 1100 amperes.

    Szumma szummárom:

    Valaki, aki ismer egy készüléket, ami megfelel az alábbi kritériumoknak, írjon nekem:

    • Nagyobb kijelző, mint 2,8”
    • Nagy kapacitású akkumulátor
    • Jó minőségű (kb. SIRF) GPS
    • GSM a telefonáláshoz
    • Minimum 70 mb szabad ram a progik futtatásához
    • Wifi
    • Gyors, akadásmentes processzor, mellyel konvertálás nélkül lehet pl. egy filmet nézni (úgy, hogy közben nem merül le az akksi)
    • Rendelkezik hardveres gombokkal, a programok használatához

    Üdv:
    pallacko

    iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

  • pallacko

    tag

    válasz MaUser #20 üzenetére

    70+áfáért Br. 84 ezerért már lehet kapni.
    Én azt gondolom, ez egy versenyképes ár!
    Volt a kezemben a napokban egy Omnia, telepítgetnem kellett rá dolgokat stb.
    nem győzött meg!
    Egy vitathatatlan, az Omnia szebb!!!

    iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

  • pallacko

    tag

    válasz MaUser #22 üzenetére

    Örülök, hogy nem egyedül vagyok akit érdekel a gép!
    Természetesen minden infót nyomok róla amint meglesz!
    Addig is gyüjtöm róla az infokat
    pallacko

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

  • pallacko

    tag

    válasz MaUser #25 üzenetére

    Nagyon-nagyon várom a gyakorlati tapasztalatokat!

    Szeretném, ha (miután végre nekem is sikerül megvennem) rendszeresen cserélnénk tapasztalatokat!

    Én írtam a supportnak, hogy lesz -e hozzá akksi, és cerka esetleg és már küldték is a választ, hogy mennyibe kerül, meg ilyesmi!

    várom a tapasztalatokat, bízom benne, hogy rádlicitálnak az Omniáért :C

    Üdv

    Lackó

    iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

Új hozzászólás Aktív témák