Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Dante32 #18 üzenetére

    @Dante32
    Hát igen szűk réteg lesz az. 7" tablet versus 4,5"-5,3" Droid telók... nos nekem már a 4,5" is bőven elég filmekhez. Nem beszélve arról, hogy abban minden van, míg egy tabletből, ez meg ez meg ez marad ki. Drágább az tény, de 2 készülék helyett elég lesz 1.

    @Remusz911
    Nos aki netbookba és tabletbe ezt a degenerált 1024*600-as felbontást megálmodta, isten biza megköveztem volna én is. Mi a rákfenéért nem lehet 1024*768-as normál szabvány felbontást csinálni? Hja hogy lefelé a keretből le kellett volna csípni még 3-4 millimétert? Uram isten a tervezők rémálma... :C (űjratervezés, nem mintha ez lenne a feladatuk)

    Láttam a netbookomon az elnyújtott és aránytalan ikonokat, még szerencse, hogy Dell lévén 1366*768-ra is be lehetett állítani. Érdekes ott nem volt torzulás, nem úgy mint 1024*600(570, 568 ilyeneket is láttam már netbook, tablet piacon) resolution mellett.

    @tomatos
    Igen a netbookok kezdik elveszteni eredeti funkciójukat. (netezés, mobilitás) Már egy okostelón is könnyebb lassan netezni. Tableten dettó. A netbookok ráadásul nehezebbek, használtan is drágák, nem egyszer kamu akku adatokkal. No meg ugye Win OS... ;]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák