Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomatos

    aktív tag

    Szia Rusi és Kedves fórumozók,

    némi info a géphez és a szoftverhez:
    Sajna a gyári szoftver a marketet nem támogatja ezért lett lecserélve és minő meglepetésre a custom romot egy magyar srác csinálja hozzá, Galaxy S2 ezért szerepel az infok között, mert ez áll legközelebb a tablet hardveréhez és így lehet a marketről programokat letölteni. Plusz a gyári szoftverbe nincs magyar nyelv sem. A gyártó ígért hozzá JB-t az elkövetkező hónapokban, nagy pozitívum.

    Az ár némi plusz infot még megér ugyanis én magyarországon vettem 34ért ebbe benne volt a posta is. Ha valaki szemfüles és olcsóbban szeretné beszerezni és hajlandó várni rá 3-4 hetet és izgulni a vám/áfa miatt akkor 120 dollár körül is be lehet már szerezni, de 45 EUR környékén már ÁFÁt és vámot is számolni fognak ha nem sikerül átcsúsznia a hatósági ellenőrzésen.

    Én kerestem egy olcsó hardverben erős tabletet ami megszorongat egy márkásat teljesítményben. Külső nem számított és egy ilyen erős márkás gép 60-70 alatt nem nagyon van. Persze a gar az még problémás lehet, de hát ha 2 évet kibír és miért ne bírna akkor már megérte :)

    A plecsnit tőlem se kapná meg a gar és az anyag minőség miatt, de ha valaki olcsón keres egy erős tabletet amivel netezni és játszani is lehet (bármilyen játék elfut rajt akadás mentesen) némi kompromisszumok kötésével akkor itt van egy kínai csoda ami MŰKÖDIK :)

    Ja és van belőle fekete is, de nekem csak a fehéret sikerült beszerezni.

    Köszi a tesztet a tablet az enyém és örültem hogy sikerült összehozni a tesztet.

    Valakinek egyéb kérdése lenne szívesen megosztom vele a tapasztalataimat, válaszolok ha tudok.

    Unboxing tőlem:
    Ainol Novo 7 Elf 2 unboxing

    üdv.
    Tomatos

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

Új hozzászólás Aktív témák