Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #90088192 #22 üzenetére

    "A CO val az a baj ez esetben, hogy egy adott gyártó belátása szerint osztja szét a termék palettán."

    A gyártó belátása meg jellemzően piaci érdekek mentén alakul. És? Alapvetően egy alig kimutatható mennyiségű barom miatt az emberek millióit szivatni meg sose épp szerencsés. És akkor nőies voltam és finom.

    Téged a nálad gyorsabban haladók zavarnak, viszont a közúton meg a legritkább esetben a hülyegyerek okozza a balesetet. Nyilván az is fog, ez nem kérdés, de sokkal inkább a relatív gyorshajtás, a sietés, a figyelmetlenség és társai miatt csattan a vas a vasnak. Ma reggel is csak azért nem érkezett meg néni ölébe másfél tonna német szekunder szégyenérzet a swift vezető oldali ajtaján keresztül, mert messziről láttam balfaszkodását, és a 70-es tábla ellenére 50 alatt közelítettem meg... Ha motorral vagyok és buszsávban közlekedek az autósok 98%-a nem tudja összerakni, a legtöbb rámnéz majd kihajt elém, és látszik hogy nem érti hogy ez most mi.

    Nyilván a racsinger bíboros és kompániája is fog balesetet okozni, mert a viselkedésformája predesztinálja erre, de pl anyám több autót tett tönkre mint a legtöbb Michelisz Norbi wannabee fog valaha. Nála sem a nyomaték öl.

Új hozzászólás Aktív témák