Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Peat;) #16 üzenetére

    persze, jobb ha mindent lejátszik. de ha már szinte mindenhol a h264-et nyomják, mert sokkal jobb kódolás a divx-nél, akkor esetleg rájöhetnének azok is, aki még divx-et használnak otthon, hogy váltani kéne. [off az offban, hogy a divx videók többsége warez. aki meg amúgy is "lop", annak nem lenne mindegy, hogy miben lopja? bármibe be lehet rippelni egy filmet, miért divx még mindig?]

    A többi rendszernél nem érzem ezt a user majd kiteszteli a 100k-s cuccain az os-t.
    láttál már nokia telefont közelről? :DDD

    amúgy a wimo remek dolog, csak pár évvel le vannak maradva. a régi kernel miatt az operációs rendszer alig tudja kihasználni a hardverben rejlő lehetőségeket. egy másfél gigahertzes cortex a9-et is alá lehetne tenni, a wimo6.5 akkor sem tudna többet. nem véletlen jön a wp7. és a symbian is hasonló cipőben jár, teljes megújulásról beszélnek (sajnálatos számukra, hogy csak beszélnek, és nem látni egyelőre foganatját). egyedül a samsung képes normális hardvert pakolni symbianos telefonba, és abban sem vagyok biztos, hogy teljesen ki tudja használni, ahogy a wimo sem. nem véletlen, hogy most tette le a samu is a voksát az android mellé, mint elsődleges rendszerük mellé okostelefon fronton. nagyobb hangsúlyt fektetve rá, mint a wimo-ra, symbianra vagy akár a saját fejlesztésű badára(!)...

  • Skynet258

    veterán

    válasz Peat;) #16 üzenetére

    Nem sok olyan dolgot tudsz mondani, amit WinMo alatt megcsinálsz, Android alatt pedig nem lehet megoldani... Az előző cuccom Omnia volt például, a kis nyomorult Spica sokkal jobb nála. Nekem többet WinMo nem kell, az biztos, legalább annyira megutáltam, mint te most az Androidot ;)

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák