Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Dare2Live #119 üzenetére

    nekem esélyem se volt exchange sérülés ellen? rotfl :P
    "Egy jól összerakott backendre direktbe pl kb lehettlen bemenni. Nem is szoktak.": tehát akkor te is azt mondod, hogy *MINDEN* gépre nem tudnak bemenni. Muszáj, hogy különbség legyen téve végre a lehetetlen, a nulla valószínűségű, a valamilyen valószínűségű, az 1 valószínűségű és a biztos esemény között.

    Azt jó, hogy emlegeted, hogy a kis kínaiak direkt szemetet szórtak a kernelbe, mert ez pont az a történet, ahol a linux kiválóra vizsgázott. A szemetjük zömét még azelőtt kitakarították, mielőtt szóltak volna. csak ez nem eléggé klikkvadász fordulat, így erről mély kuss van. Ettől függetlenül szerintem az meg teljesen normális, hogy a fejlesztés adott periódusaiban a program el van törve.

    Tehát azt szeretném, hogy az a szemlélet, miszerint 100 tetszőleges gépből mind a 100-at simán felnyomnak, megszűnne. Ha 100 gépből csak egy megáll, akkor már az állítás matematikailag nem igaz. Az arány ennél szerintem sokkal jobb, és ennek tükröznie kellene azt is, hogy nem használunk hangulatkeltésre meg klikkvadászatra hamis adatot.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák