Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz Cannabis7 #7 üzenetére

    Ezt én is így gondoltam ameddig nem láttam asszony telefonján mennyi fotó és videó van. :U Megértettem miért akar 512 -t :D
    Gyerekről, macskáról, barátokról, finom kaja, ruhák :D . Azt nem tudom mihez kezd vele, de ez van...

    Nekem a 256 -oson van 200GB szabad hely. :K

  • Segal

    veterán

    válasz Cannabis7 #7 üzenetére

    Én még régimódibb vagyok és szeretem fizikálisan a mobilon tartani a cuccaimat a streaminggel és felhővel szemben így millió kerékpáros videóm, zenéim, filmek, telefonnal készült fényképek és videók, fontosabb pc-s progik ha valahova hirtelen kéne menni segíteni, játékok és alkalmazások stb.
    Na most csak kerékpáros videóból van vagy 30GB...
    A másik hogy rootolva van a telefonom és ha másik romot raknék fel akkor többször előfordul hogy formázni kell és akkor sokkal kényelmesebb lenne a micro sd-re lementeni mindent.
    Istenigazából a legbosszantóbb része a dolognak hogy tudja nagyon jól az ember hogy nem a helyhiányról van szó mert a 6.8 colos tepsikben sincs ahol aztán végképp röhejes lenne erre hivatkozni, hanem csak a gyártók pénzéhességéről van szó hogy ha kell a nagyobb tárhely a parasztnak akkor többszörös felárat fizessen az extra tárhelyért mintha micro sd-t rakna bele.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák