Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz AliceWake #9 üzenetére

    A csatolt analítikákból én meg már azt hittem, hogy az Apple uralta az európai piacot (is) 2020 utolsó negyedében. Lehet hogy rosszul olvastam. :K Egyébként minden gyártónak megvan a maga "buboréka", a Huawei sorvasztásával vélhetően ( és értelemszerűen ) a Xiaomi szívta fel leginkább a Huawei belépő-, és középkategóriás vásárlóit, ami a Huwi telefonos forgalmának a legjelentősebb részét képezte eddig is. A kínai mixben jelenleg a Xiaomi profitál a politikai erőterek vitájából, ennek köszönhető a parádés növekedés. De nem lehet növekedni a végtelenségig, az a közönség is korlátozott akik a Huaweitől kiesve egy árban hasonlító, Európában ismertebbnek számító alternatíva után néztek a piacon. Az Apple és a Samsung jelenléte a kontinensen be van betonozva, az utánuk következő kínai mix pedig folyamatosan változni fog a következő években akár ad hoc események miatt is. Ma a Xiaomi lubickol, holnap az Oppo, vagy Realme, vagy ki tudja akkor már hanyadik világhódító útjára indított, ennek megfelelően felpumpált kína brand. Igazából már a következő hónapokban is hatalmas átrendeződések mehetnek végbe, ha a Huawei visszakap néhány engedélyt, ami elengedhetetlen a telefongyártáshoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák