Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentino K.

    senior tag

    válasz kal13 #68 üzenetére

    1. Ehhez nem tudok érdemben hozzászólni, múúkodnie kéne :)

    2. Zune progi kell a synceléshez, USB-s háttértárként nem látod a telefont. Divx-xvid filmeket a Zune megtalálja, ha abba a mappába rakod, ami meg van osztva. Az más kérdés, hogy nem tudod a telefonra feltenni, hacsak nem támogatott kiterjesztésben van ;] Videókonvertáló progival meg lehet oldani.
    Telefonra telepíteni pedig Zune-on keresztül is lehet, ott is eléred a marketet. Igazából PC-n jobb is keresgélni. Viszont ha telefonra feltelepítessz egy alkalmazást, majd azt uninstalálod, akkor reinstalálni már csak telefonról tudod majd, Zune-ban nem lesz reinstall opció, lol mi? :U

    3. Az nem az MS hibája, hogy nem tájékozódtál. Pl wp7.hu-n elég részletes leírás van arról, hogy hogyan lehet külföldi lokalizáció mellett kihasználni a telefon funkcióit, akár a marketes magyar bankkártyás vásárlást is.
    Magyar ékezetes betűket pedig elő lehet varázsolni akár külföldi lokalizáció mellett is, szóval ezt a felvetésedet nem teljesen értem. Megnyomod hosszan az e betűt és bejön pl hogy é :B
    Mit akarsz letölteni a telefonnal? :F
    BT fileátvitel minek amikor ott a HSDPA? Többek között az illegális kalóz cuccok miatt nem engedélyezett az ilyen módon történő fileküldés, amúgy sztem fölösleges ezen lovagolni.

    4. Binget én is utálom, egyszer se használtam szerintem.
    Tényleg idegesítő, hogyha javítani akarsz egy szövegrészletet, akkor az egész adott szót kijelöli az os, s tök nehéz a kurzort 2 betű közé beügyeskedni. Ilyenkor jó egy trackball, ami ugye nincs :D
    A névjegyes-outlookos anomália meg érthetetlen számomra, elhiszem hogy dühít a dolog.

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Új hozzászólás Aktív témák