Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blyan

    félisten

    válasz floatr #47 üzenetére

    Én átlag matyi vagyok, mégha informatikában is dolgozom,de nekem nagyon tetszik - és bevallom nem első látásra lett szerelem ez, de most imádom.
    De nem kívánok erről vitatkozni, egyszerűen nem igazolható az állításod, miszerint az emberek azért kerülik ezt, mert Metro UI-t használ.

    (#45) floatr
    Abból indulok ki, hogy hányan letöltötték, és mennyinek tetszett, arról hogy az itteni androidos témákat gyűtjő használó topik egyik slágertémája volt.
    Egyszerűen, a GUI koncepciója működőképes és sikeres, használható..

    [ Szerkesztve ]

    The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

  • CarajoEsp

    senior tag

    válasz floatr #47 üzenetére

    Én két olyan embernek is javasoltam(akik meg is vették a telefont), akik addig max telefonáltak és SMS-t küldtek. Mostanra, képeket küldenek e-mailben, letöltögetnek a martketről és elégedettek, mert minden annyira egyszerű egy átlag ember számára, amennyire lehet. Plusz, szeretik, hogy a rendszer informatív, szinte minden két kattintás és, hogy magán a kezdőlapon, a lehetős legkevesebbet kell lenni, mert a belső alkalmazásokat is rendkívül egyszerű elérni.

    U.I.: Nem állítom, hogy IOS-en, Androidon nem így lenne, ám a kezdeti lelkesedés után(huhhh...mennyiféle theme, meg tárcsázó, meg akármi), az átlagos felhasználók nagy része, megmarad egynél, ami a legkönnyebben kezelhető a számára és azt használja.
    És ebben erős a mostani wp7, hogy az alap dolgok rendkívül szembeötlő helyen vannak.

    U.U.I.:Ez csak az Androiddal előny. Van egy rakat 50-60 ezres telefon, amivel a különböző alkalmazásoknál nem kell kompromisszumot kötni. Hidd el, hogy nem egy rossz dolog, amikor bekapcsolod az Angry Birds-t a telefonon és soha, egy pillanatra se akad meg. És ha egy másik átlagfelhasználó látja ez fog benne megmaradni.

    [ Szerkesztve ]

    -Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

  • Integra

    titán

    válasz floatr #47 üzenetére

    a kőkorszak megmarad kőkorszaknak, ez egy körülmény. aki viszont vevő az újra, a valóban innovativra, az meg ha akarja, megtanulja. ha nem nem. lesznek elegen akik erre vevők:K
    van aki mai napig faxon kér dolgokat, email helyett, most erre mit mondjon az ember? kapja emailen, vagy elfelejtheti.. pont.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák