Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Azért arra kiványi lennék, hogy mi az alapja annak, hogy avezetékest is veszélkyezteti ez a sebesség.
    CSak mert én ugy tudom, hogy a wifi az nem sugároz internetet, csak továbbitja, igy ha vezeték nélkül akarunk netet akkor ahhoz a 4G vagy már az 5G kell az meg ugye nem wifi.
    Ha meg vezetékes internet akkor meg eleve nem váltja ki a vezetékes internetet, mert csak azt tudja tovább küldeni.
    Igy mindig furcsán nézek mikor ilyen olyan sebességeket irnak wifikre, mikor annál többet nem fog tudni mint ami a net sebessége.
    Vagy ha rosszul tudom akkor segitsen valaki, hogy hogy lesz a 15/0,9 es netből több ha vennék egy jobb wifi routert?

    DE ha van is ilyen gyors net amivel kihasználja ezt a sebsséget akkor milyen HDD vagy SSD kell hozzá, hogy a kért adatokat irni és olvasni is tudja?
    Mert valahogy ebben sem látom, hogy olyan irtozatos nagy elöre lépés lenne, most van SSD M2 és HDD is a gépembe ,de nem tudom megmondani , hogy mikor melyikrol történik a másolás ha csak a sebességeket nézem, mert ugyan olyan lassu mindegyik

    Vagy hogy bármelyikk fogadó és küldö eszköz kio tudná használni ezt a sebességet, nem láttam még TV-t mobiltelefont és egyéb elektronikai eszközt azzal reklámozni, hogy ez már tudja akárcsak a wifi 6ot

Új hozzászólás Aktív témák