Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentino K.

    senior tag

    válasz janos68 #38 üzenetére

    Szerintem senki se zengett ódákat a Microsoft új oprendszeréről, csupán arról van szó, hogy pár idióta abszolút nonszensz hozzászólásokat ír úgy, hogy még életében nem használt ilyen készüléket.
    Azt lehet mondani, hogy nem szimpatikus a rendszer. Ez egy totál szubjektív dolog, de azt mondani, hogy egy rakás szar a wp7, és akkor se kéne, ha hozzám vágnák, na ez a teljesen abszurd.
    Én nem megyek iPhone-hoz köthető topicba fikázni mert pl számomra semleges vagy akár unszimpatikus az iOs.

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

  • Remus389

    veterán

    válasz janos68 #38 üzenetére

    hát ha továbbra is Bing keresőt nyomatják rajta, az már nem biztos hogy ízlés dolga lesz

    bár elvileg az explorerbe el mented a google-t azt kész

    Egy pár hónap, pár (1-100) millárd dollár, és a termék ott lesz az élbolyban. nem ilyen egyszerű, elvileg pénzt akarnak vele keresni nem pumpálni a pénzt

    biztos növekedni fog a WP7, főleg a Nokia+WP7 modellek kiadásával, de azért csodát ne várjunk, szerintem

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • stevve

    nagyúr

    válasz janos68 #38 üzenetére

    "Ahogy a hozzászólásokat olvasom, picit mintha kisebbségi komplexusban szenvednének a MS-WP felhasználók és rajongók. "

    Muszáj ezt? :U

    "Mint ahogy eddig minden MS terméknél. Ha nem megy szép szóval....., de ezt már leírtam egy párszor."

    Igaz, a többiek nem nyomják saját termékeiket, azok csak úgy vannak a maguk tökéletességében. :U

    Aztán ellent is mondasz magadnak:

    "Az életben nem fogom megérteni, hogy miért kell bármelyik retek oprendszert betegesen magasztalni. Az egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz. Ízlés kérdése az egész."

    Tehát utálod az MS-t és a termékeit, de a többi jó, de amúgy meg mindegy, mert mind egyforma. Sok volt abból, amit szívtál, nem? :D (meg ne sértődj)

    bobace:
    Ide is csak kérdezni tudok: Miért, Androidnál nincs marketing, ami mindet elad? Á, dehogy. ;]

    Nincs szüksége a rendszernek védelemre, de azért páran, akik azt mondják itt, hogy nem elvakultak, mégis a márkát utálják alapból. Fura ez.

    Az átlagot valójában nem érdekli, hogy android vagy sem. Jól néz ki? Van rá játék, app, stb? Van magyarul is? Plusz nyomják a tévében, meg mindenhol, szóval biztos jó. Na így vásárolnak telefont sokan. Ha viszont a hallomásokkal, berögződésekkel, zsigeri dolgokkal rossz irányba tereljük őket, csalódni fognak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák