Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kapanyél

    őstag

    válasz duvi #60 üzenetére

    Kimondottan nem indult jól a Bada! Az olcsósított minőségi készülék, az S8500 sikere volt ez kizárólag, és már akkor is több sebből vérzett. Az egy dolog, hogy alig volt rá értelmes alkalmazás, ezt elnéztük neki hónapokig, "mert hát most indult még csak, majd lesz jobb is". Nem lett. Vártuk a rohadt firmware frissítéseket, mint a messiást, de igazából sosem lett jobb. (Arról nem beszélve, hogy minden Samsung közül ennek volt a legkörülményesebb, leglassabb és legkétségesebb kimenetelű szoftverfrissítési procdúrája, magam is tapasztaltam, hiszen volt Wave-em, nem is kevés ideig.)
    De a böngészője döglassú volt, és az akkoriban még csak 2.1-es Eclair verziójú androidot futtató Galaxy S mellett úgy általában is egy játéknak tűnt. Pedig nem volt lassú, engem is meggyőzött a tesztje.
    Már nem volt meg a készülék, mikor kijött a 2.0 vagy valami bétája, na az végre elhozta a kánaánt! :K

    Most komolyan, srácok! Tényleg azon vitatkozunk, hogy "semmire sem jó", miközben ugyanazon a vason (SGS) egy még szintén gyerekcipős Android úgy hasított, hogy lobogott a hajam tőle? Annak a gyári böngészője is fényévekkel maga mögé utasította a Badáét. Ha megnyomtam a hívás vége gombot, azonnal megszakadt a hívás, nem másfél másodperc múlva... egyszerűen nem volt egyetlen olyan funkciója a Wave-nek, ami hiányzott a váltás után.
    Ha nem okostelefonnak vettem volna, akkor elismerem, sokkal jobb volt, mint egy S60-as Nokia. :U

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Új hozzászólás Aktív témák