Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz Pityesz4734 #13 üzenetére

    A legdurvább 1080Ti is megy a 388-as driverrel

    Még szerencse, napokban próbáltam a 1080 ti-hez 388.71-nél újabb drivert. "Sajnos" magasabb FPS-nél rendszeres időközökkel (óránként 1x-tól, néhány sec.-ig gyakorisággal) 0 FPS-re droppol a frissebb driverrel. Azóta tele szaladt hasonló jellegű panasszal a topikja, főleg, hogy egyre jobb árban kapni használtan a kártyát..

    [ Szerkesztve ]

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Pityesz4734 #13 üzenetére

    ??? Miért akkor mit akarnál használni Windows 7-et? Az egy 10 éves elavult oprendszer, vagy Windows 8-at, már nem is támogatott és az is 7 éves elavult vagy 8.1-et, az is van van 6 éves?

    Amúgy nem értem mit nem értesz. "Csak a VGA a változó" ???? 4 éve benne van a VGA a gépemben azóta nem kellett kivenni (kompresszorral szoktak pár havonta kifúvatni óvatosan) akkor a VGA miért változó
    Még egyszer nekifutok:
    - hardver állandó - mint írtam 4 éve minden benne van a gépházban
    - a teszt program - amit nem használok de ha letöltenék egyet verziót annál maradhatnék - ergo az is állandó a képletben
    - de akár a játékot is ide vehetjük az is állandó - főleg ha egy régebbi játék amihez mondjuk már hónapok óta nem jött frissítés (játék közben is látja az ember ha valami nem klappol )
    - oprendszer - Windows 10 esetén ameddig ugyanazon build alatt csinálom a teszteket vehetem azt is állandónak - jelenleg kb. október óta ez a 1809-es build van fenn a gépen és azóta (konkrétan 11 driver jött ki azóta ha a novemberi első driver-től számolom : 416.81 November 8, 2018) tehát ezt a 11 driver-t ugyanazon a hardveren (VGA), ugyanazon oprendszer, ugyanazon, tesztelő program, ugyanazon játék alatt tesztelhettem volna.

    Most jön a csattanó: egy dolog változott ez idő alatt a VGA DRIVER amiből - ha akartam volna - 11 különbözővel is csinálhattam volna szintetikus teszteket vagy valós játék teszteket.
    Remélem kimerítő választ kaptál. HA más is olvassa kérem jelezze, ha nem érthető amit leírtam, köszönöm.

    Aki komolyan tolja játékot, erős hardverrel annak naprakészen tartott szoftvereket kell használnia. A STEAM statisztikája is nekem ad igazat mert a legtöbb játékos Windows 10-et használ.

    Ezt amúgy másoknak is írom akik bedőlnek az ilyen "a régi drájver jobb vót!" szövegnek, ameddig KONKRÉT hibába nem ütközöl nyugodtan mehet fel mindig a legfrissebb, ha jön a hiba akkor visszateszed a régit.

    SŐT, még ez sem feltétlen kell elég figyelni a hivatalos Nvidia fórumot az új driver megjelenése után 1 héttel és ha addig nem kezdenek el anyázni, egy olyan hibára hivatkozva amit a te kártyádat, játékodat, vagy csatlakozódat érinti akkor nem lesz gond. (anno az én kártyámra volt panasz adott driver alatt de ha jól emlékszem display port csatlakozót érintette a hiba és mivel én HDMI-vel csatlakozom ezért nem érintett a dolog.) :K

Új hozzászólás Aktív témák