Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    Tobb odafigyelest kellene szannina kozepkategoriara is, fokepp a szoftveres oldalt nezve, de hardveresen se maradjon el, foleg a ramot ne sajnaljak. Xperia SP volt az utolso Sony-m, pedig tobbnyire csak markabeli telojaim voltak, igy bucsut intettem a markatol. A Z szeria tulmelegedesi, meg uvegboritasa miatt nem valtottam Z3/Z3+-ra, pedig tetszik nagyon. Most LG G4 van, snapi 808 is melegszik erosebb hasznalattal, de a telo kivaloan van osszerakva, szoftvere kivaloan optimalizalva.

    Fel evente amugy tenyleg hulyeseg kiadni egy rancfelvarott telot..

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz babkukta #21 üzenetére

    Talán azért jön mindenki az SP-vel, mert nem mindenkinek van 200k pénze hogy megvegye a legújabb Sonykat. Én mikor megvettem az SP-t (előfizusan persze), akkor a fene se hitte hogy szoftveresen elb.szott lesz.. Talán ezért. Pedig jó teló volt, szerettem is.
    Azóta rájöttem hogy jobban járok felső kategóriás géppel, csak nem Sonytól :D

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz joey04 #29 üzenetére

    Lg-nél sztem a régi rossz tapasztalatok berögzülése miatt van a baj, pedig most összekapta magát a cég, a G4 pl kiváló optimalizálást kapott. A G3 se rossz, de ott van 1-2 baki még.
    Sony alsó kategóriája az max telefonálásra való, a közép már úgy ahogy, a felső kap csak kiemelkedő figyelmet, de az se tökéletes. Lehet szoftverileg jó, de hardveresen van baja bőven.
    Sp középkat felső részébe volt pozicionálva, megérdemelte volna a figyelmet. KitKatra vártunk, beintett a sony, a bugos fos 4.3-al ottmaradtunk. Nálam a főzött ROM se sokat javított.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz Lirion #49 üzenetére

    A SE LwW is jo ertekelest kapott itt a MA oldalain, persze az se birta normalis mukodessel, parszpr landolt izombol a foldon/falon (legalabb massziv volt, mert meg se nyekkent, bezzeg egy mostani Sony... :C ). Sp nyogvelosen ment, nehezn birta a terhelest, holott ajanlott plecsnit kapott. Gyari rendszer az katasztrofa volt, zenelejatszo+chrome kombo nem birt egymas mellett megmaradni, folyamatosan leallt a zene. Es ez nem user error.. Vagy mikor messengeren irtam, a billentyuzet elszallt. Fogott rommal mar javult, de akkoris..
    Ez a ket telo utan, plusz olvasva a Z szeria nyugjeit, legfokepp a tulmelegedes, valamint a full uveg design-t, dontottem igy hogy kiszalok a markatol. Most a G4-et nyuzom teljes megelegedettseggel. (Megjelenese elott a G3 volt a fo kiszemelt, mellette Sony Z3, Huawei Mate 7 volt meg eselyes) Ez legalabb nem ad ki felevente uj csucstelot, hogy fajjon a szivem hogy na megint egy ujabb generacio, az enyem mar lejart lemez lett :) Melegszik a snapi 808 is, de nem megy a teljesitmeny rovasara + egy baromi jol optimalizalt rendszert kapott. Nem mindegy azert. Ezt a Z szeria nem mondhatja el magarol.
    Amig az LG ilyen jol folytatja, maradok naluk. Majd ha a Sony osszehoz egy jo telot, es nem azt olvasom minden Z-s tesztben hogy ismet tulmelegedessel kuzd, ennek az ara a teljesitmeny visszaesese, akkor lehet visszaterek, mert tetszeni tetszenek tovabbra is a teloik. Elso LG-m, nem okozott csalodas, annak ellenere hogy a G2 elotti telefonok nem a legjobb hirukrol voltak ismeretesek.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz Quasi_modo #63 üzenetére

    Nem is olyan régi a hír, lehet nem MA-s, de a legújabb Sony is túlmelegedéssel piszmog, ami igencsak ciki, mert ebből látszik hogy a korábbi hibákból nem tanulnak, csak szüljük az utódokat mint a nyulak, elég lesz az a fél + fejlesztés is az újabb típusban.
    Lényeg a lényegben, hogy ha egyik kategóriában elcseszik a szoftvert, másik kategóriában is el fogják.
    De nem akarok én vitázni, nem vitafórum ez. A Sony az mindig is erről fog szólni.
    Én középkategóriában tapasztaltam negatívumot, felsőben nem szeretném, pláne ha majd félmillás a teló, akkor az működjön is normálisan, mert a hardverképessége miatt veszem meg a telefont + normális gyári szoftverrel , mert igencsak nyüstölöm (zseb-PC :D ), akkor az ne szabályozza le magát, mert túlmelegszik.
    Tetszik a Z ágazat, de egyhamar nem fogom kipróbálni. Pláne míg üveg hátlaposak is bónuszként.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz Xaels #75 üzenetére

    Flex 2-t is nézegettem, de arról lebeszéltek róla, mivel állítólag az sem hibátlan, a V10 pedig hiába szép, nem fáj érte a szívem perpillanat a +1 kamera és +1GB ram miatt :D

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz Lirion #80 üzenetére

    Persze simán. Akkoriban még nem ismertem a telókat, az volt az első androidos kütyűm. Megjegyzem mai napig megvan, és működik a maga módján, youtubot jobban szólaltatja mint bármi más.
    Akkoriban még nem engedhettem meg magamnak havi 10+K kiadást, mikor hol volt munkahelyem, hol nem. Sp-nél már nagyjából tudtam mi micsoda, aszerint választottam azt (az mellett LG F6 volt a másik esélyes).
    Na ezek után döntöttem hogy más márka inkább és belépek a felsőkategóriába..

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz Xaels #82 üzenetére

    Igaz hogy 3 csúcskategória, de mindegyik más-más ágazaton, más képességekkel erősít. Sonynak csak egy csúcs-ágazata van, és mindegyikkel ugyanazt a bakit követi el.

    toflehi:

    Lehet tényleg jobb hogy nem azt vettem. Sp-nek jobban tetszett akkoriban a csilivili LEDsor, az adta be a végső döntést :D
    Huawei akkor meg még gyerekcipőben járt az U8500-al..

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz Lirion #86 üzenetére

    Nem akarom fikazni a Sony-t, de nekem az mar boven eleg hibapont hogy meg mindig tulmelegedessel kuzd, es ebbol kifolyolag leszabalyozza a teljesitmenyt, valamint az uveg kulso se nyero nekem. Befejeztem, nem akarok vitat kelteni.
    CsucsSony ide vagy oda, nem mukodik az uzletag, tehat valami gond megiscsak van. Amig nem a hibara keresik a megoldast, hanem helyette dobaljak ki a telokat surun, addig nem is lesz jobb.
    Viszont drukkolok, hogy a C5 Ultraval tudnak valamit kezdeni, mert az tetszos telo, valamint hatha a Z5 is szint hoz az eletbe, mert az is mar adott erdemi fejlodest, meg ugy is hogy tulmelegszik az is.

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák