Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    Én nem tudom kinek milyen tapasztalata van, mennyire objektív/szubjektív, mennyire tapasztalta a saját bőrén, de én egy vmit tudok. Nem volt még olyan stabil telefon hosszú távon a kezembe, mint a mostani Z3am.
    Én mindig azokon lepődök meg, akik jönnek egyrészt az SP-vel, ami már ki tudja mikori, másrészt tudja mindenki h szr. volt szoftveresen, és frissítés se jött rá. De ha vki nem próbálja ki az újakat, akkor mi alapján ítélkezik még mindig az SP-re hivatkozva? Nálam egyszer se fagyott még le a Z3, qrva gyors, nagyon jól bírja az akksi, a többi pedig mellékes számomra, mert nekem ezek a fontosabb paraméterek.
    A legtöbben meg jönnek itt az SP-val, meg az Xperia J-vel meg a többi alsókategóriás fossal, ami köztudott h minden gyártónál el van hanyagolva. A frissítésre meg visszatérve, nem hiszem h bármelyik kiemelkedőbb gyártó támogatja addig a telefonját, mint pl itt a Z.
    Az a legszomorúbb, h olyan emberek írnak ide mindig, akiknek 1 éve volt utoljára a kezükbe Sony telefon, akkor is egy 30-40 ezres. Igen, lehet támadni, h nem csak a felső kategóriát kell úgy támogatni, meg a 100 ezer feletti készülékeket, de akkor miért kell lehordani az egész ágazatot, ha közben csak egy szegmenssel nem foglalkoznak úgy?

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák