Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viera

    őstag

    válasz Deck #127 üzenetére

    Inkább ne szóljatok joey20-hoz aztán lekopik.Ugyanezt írta iPhone topicban,mert Sony-s fórumtárs mert rosszat szólni.Komolyan mondom ennyi hülyeséget itt összehordani...
    Sokan akik itt fikáznak,halvány lila fingjuk sincs a mostani Sony telókról,nem is volt a többségnek soha.De kurvára értenek hozzá.Na meg ezt a melegedés témát is már nagyon unom.A Z5 sem melegszik jobban mint a többi,főleg a mostani frissítéssel.Haver i6+ telója is tud elég meleg lenni.Volt alkalmam pár hétig tesztelni Samsung S6-ot,i6-ot is.A Samsung úgy merült,hogy csak néztem.Nem beszélve az akadozásról.Nekem volt eddig Z1,Z3 most Z5.Egyikkel sem volt soha semmi gond,csak azért cseréltem le mert megtetszett az új.Pedig már tavaly és idén is ki akartam próbálni az i6-i6s telókat,de nem fogott meg egyik sem.Barátom minden évbe megveszi az új iPhone-t már 3g óta ő mondta,hogy mostanában már az sem olyan mint régen. Lefagy,újraindul...
    Szóval egyik telefon sem tökéletes, csak sokan ezt nem vallják be.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne mondd,hogy soha!!!

  • viera

    őstag

    Nem tudom milyen volt a Z2 kamerája,mert nem volt.
    De tény,hogy a Z5 már sokkal jobb a Z3-nál is. :K
    Simán hozza a Samsung S6 szintet,ezen meg is lepődtem. :C
    Én is manual-ban használom,de nekem be van állítva,hogy ha rányomok a kamera ikon-ra akkor az én beállításaimmal indul.De hozzáteszem én inkább csak napos időben fényképezek úgy van beállítva.
    Nem nagyon érdekel az automata mert így is ugyan
    olyan gyorsan indul mint az összes többi telefonon. :K
    Mielőtt megvettem folyamatosan a tesztképeket nézegettem,nagy hiba volt. :W
    Nem nagyon lehet ezekre adni,mert ott nem nagyon foglalkoznak a beállítással. :(

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne mondd,hogy soha!!!

  • viera

    őstag

    válasz jacis #177 üzenetére

    Na látod,egymás mellé tetted és probálgattad gondolom.
    Én tavaly amikor megvettem a Z3-mat,Z1-el mentem be a Telekomhoz de nem azért mert telefont veszek.
    Aztán az lett a vége,hogy kijöttem a Z3-mal,akkor kicsit bizonytalan voltam,hogy volt e értelme.
    Aztán pár hét után úgy voltam vele,hogy igen ez megérte mert volt változás a kettő között nem is kevés.
    Lassan egy hónapja megvettem a Z5-öt,szigorúan neten keresztül,hogy vissza tudjam küldeni ha nem jönne be.Hát ezt sem bántam meg a Z3-hoz képest is van több változás.
    Előtte volt nálam két hétig S6-os is,hát annak a kijelzője nagyon jó de ami baromira zavar,hogy a fehér inkább sárga.Szerintem a Z5-nek nagyon szép kijelzője van,ezt a betekintési szöges baromságot hagyjuk (nem te írtad de volt ilyen).A TV-nél sokkal jobban számít,ezért sem kellene LCD!!!

    Soha ne mondd,hogy soha!!!

Új hozzászólás Aktív témák