Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivarg

    tag

    válasz kilua #63 üzenetére

    Ebben tévedsz :), én 2008-ban mikor az (Első) LCD tv-met vettem kb. 3-4 hétig olvastam és néztem meg élőben tv-ket.
    Majd hosszas keresések után kiválasztottam egy Sony modellt, sajnos már nem emlékszem a típusára, 4 napot kellett volna várni rá...
    Gugli 37"lcd? feldobott egy Sharp-ot egy Debreceni TV-Hifi üzletben másnapra, a megjegyzés rovatában csak annyi volt (japan).
    Látatlanban után olvasás nélkül megvettem, akkor lettem Sharp hívő ezután még vettünk 3-at a családban a sorozatból más méretekben.
    Megjegyzem annyi szólt mellette, hogy akkoriban mentek az akciós 46" kínai (nem Aquos Sharp-ok) az Electroworld-ben kb.ugyanennyiért és azok konkrétan már akkor szarok voltak képminőségre és barkácsolni kellett volna, hogy elférjen tehát akkor sem biztos, hogy azt választom ha megfelel a minősége..

    Szóval a vásárlás egy fura dolog, meg a vásárló is.
    Az autó vásárlásaimról is tudnék mesélni amin legalább 1napot gondolkodtam életemben az sosem élt meg egy évnél többet nálam, viszont próba és info-k nélkül vettem újat 2002-ben és 2008-ban (pusztán az igényeim alapján) az első máig megvan a másik lesusius isten martaléka lett, igaz megmaradt alkatrésznek a következő ugyanolyanhoz amit szintén látatlanban vettem neten svájcból sofort kaufennel árverésen és itthon a ház előtt fizettem ki az autómentősnek mikor hazaért.
    Igaz volt azóta 8 másik is, de mindig ezek nyertek és napi használatban vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

Új hozzászólás Aktív témák