Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Cifu #59 üzenetére

    Ez sima ügy, én viszont csak annyit állítottam hogy anno képminőségben nagyon nem volt a kettő pariban.

    Kb 4-5 éve látom azt hogy az LCD hasonló áron tud olyan képminőséget produkálni, mint anno a 9-10 évvel ezelőtti plazmák. Ez csak szubjektív szemlélettel.

    Sohasem mondtam, hogy a plazmának nem voltak hibái, persze hogy vannak, és igen a tükröződés lehet gond sokaknál.

    Az igaz, hogy a régi lcd technológiát legagyiztam, ez tény, de itt kifejezetten a képalkotásra és a képminőségre gondoltam.
    Nem vagyok nagy TV néző, csak ha már leülök elé akkor amennyire lehet valósághűek legyenek a színek és kép minősége is jó legyen, ha már egy halom pénzt kifizettem érte. Nem kell tökéletesnek lenni minden tekintetben.

    Amúgy biztos nekem azért nincs gondom a tükröződéssel, mert sötétíthető a szoba (valahogy nekem ez a CRT időszakból megmaradt), vagy csak este ülök le elé. Napközben szinte soha.

    Minden technológiánál kell kompromisszumot hozni, nincs tökéletes. Talál mindenki magának megfelelőt.

    Valószínűleg ha más nem lesz, nálam is az OLED fog következni, ha valamennyire mérséklődik még az ára.

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák