Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz gooof #128 üzenetére

    nincs összehasonljtási alapod, ott a gond, továbbra sem ad érdemi eredményt egy multiban történő nézelődés.. :)
    tessék, erről is - beszéltem, ezt nem fogja
    visszaadni semmilyen qled, az is igaz hogy ezt este látod, nem nappal
    kifejezetten fényes nappaliba én is qledet vennék - persze ha nem pwm-es, akkor ingyen s kellene -, mert ott a képminőség másodlagos, mivel a nagy fény miatt sok minden elveszik
    este ez egy picit másképp van, mikor először láttam ilyen jelenetet hogy csak feltűnik a semmbiből egy fej a húbazmeg' érzés átjárta a csímet ( :
    azoknál a filmeknél amiknél hitávny módon feketét vmilyen szürke trutyival oldják meg, még rosszabb is az oled, mert kiemeli, na az lcd-n elsikkad, mert eleve nem tudná jobban megjeleníteni
    de ha egyszer látsz oleden - nem multiban, hanem ottho, setétben' - fentebbi jellegű filmet, majd térjünk vissza a témára ( :

    Sza_Sa
    drága, de legalább nem sz@r! :d
    én elég kritikus vagyok árakkal kapcsolatban, na az olednél addig tartott a drága dolog amíg be nem kapcsoltam itthon, rohadt egy érzékeny jószág, nem érheti közvetlen fény, nem való háttér tv-nek, sötétben mutatja meg igazán mit tud, nappal borotválkozni is lehet benne ha kikaccsolt' állapotban va, de olyan képminőséget produkál hogy bármikor kapcsoltam be, nem volt olyan hogy valamitől ne essen le az állam

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák