Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz gooof #124 üzenetére

    értettem, de ott valami gond volt, ha a b8-nak ment nem a c9-et fogják elcseszni
    multiban nem fogod látni a különbséget, ha olyan fényviszonyok mellett nézed otthon is akkor tényleg mindegy mit veszel ( :
    ha háttérnek is hasznlod qled-del jpbban jártál az biztos, ms kérdés minek otthagyni órákra bármit :F
    ha nappal nézed többet világos helyiségben akkor is jobb a qled, este viszont elvérzik
    mindegy mennyire jó a feketéje, soha nem fogja tudni elérni azt a kontrasztot/szintet mint az oled, és ha fekete háttérnél sejtelmesen megcsillan valami, azt nem fogja tudni reprodukálni a qled se egyéb lcd, ahhoz annyi led kellene hogy drágábbra jön ki mint az oled - van olyan megoldás stúdióknak -
    láttam már pár kijelzőt, de állam lees kategóriát csak az oled váltott ki, de az folyamatosan ( : mivel este filmezek borotválkozó tükör effekt nem zavar, és órákra se hagytam ott, ahogy semmit amit nem használok, sima tv-t meg abszolút nem nézek, nyilván ez mind egyéni

    szerk:
    Robi BALBOA
    jó videó ( : én is úgy kezdtem, hogy sok különbséget nem látok, minek vegyem a "veszélyes" oledet? aztán jött egy jó ajánlat, áll lees, már eszembe nem jutna qledet venni, főleg nem hasonló árszinten

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák