Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz GALARDO #50 üzenetére

    Ok akkor fogjuk meg a másik oldalról, annyira nem jók az I cuccok, amennyibe kerülnek. Viszint amennyire jó, az android, körülbelül annyiba is kerül. Tehát nincs arányban az Apple esetében a minőség és az ár. Azt kijelenteni hogy ez a legjobb, pedig egyszerűen csak hülyeség. Mert aki nem 250 000 ezerért akar egy független telefont venni, annak ez ennyiért nem felel meg, és még mintha ezen emberek lenneének többségben.

    @Everman:

    "Nem, nem felejtettem ki.
    A 16 GB-os iPhone 4-emet 499 fonttért vettem Angliában, a pár hétig használt 16 GB-os Galaxy S-t szintén 499 fonttért vettem anno ugyanott."

    Értem erre ennyit tudok mondani :D ezzel mit kezdjen az átlag magyar fogyasztó? Menjen az IStyle-ba?

    "Sorry, nem én tehetek róla, hogy a Samsung termékek pár hónap alatt értéktelen kacatok lesznek..."

    Na akkor ki fikáz itt, samsung mint kacat, akkor az apple kacatokat vesz, ez picit ellentmondásos számomra.

    "Hát igen, elenyésző különbség, hogy belassul és szaggat az SGS, az is elenéysző különbség"

    Értem Te fogtál a kezedben ilyet, mert én igen, és nem tapasztaltam.

    "hogy lényegesen primitívebb alkalmazásokat találsz rá"

    Ha melléteszek egy Apple logót okosabb lesz? :)

    " az is szóra sem érdemes különbség, hogy azonos használat mellett az SGS este már nyavalyog a töltőért, az iPhone 4 meg 80% felett van még."

    Igen ja kettő kollégám is most adta el a te szóhasználatod szerinti "vacak" +GS-t, mert napont kétszer kellett tölteni a szerrintedi űber telefont, majd estére lemerült. Ja ki ne találd hogy ha projectorként használja, akkor nem csoda (lassan ezt is alapban tudja szerinted). Pedig semmit nem csinált vele csak napi 1 - 2 órát beszél vele. Persze ne akmuzz már mert megint komolytalannak gondollak :)

    "A pixeles, raszteres, sávosodó, szellemképes SGS kijelző"

    Persze nem egy IPhone 2-vel tévesztetted össze? Esetleg effekteknél nem fagy ki, vagy gyullad fel, vagy esetleg robban fel.

    "egész addig jó valakinek, amíg nem lát jobbat, onnantól már más a leányzó fekvése. Ha te nem látsz különbséget, akkor javaslom, hogy keress fel sürgősen egy szemészt..."

    Te meg Steve-t, hogy oktasson tovább a hülyeségre, mert amit itt összehordtál, már a móricka is kiköpné.

    "Tehát 2 * szeres ár."

    "Tévedés. Azonos ár, csupán a Samsung pár hónap alatt felére értéktelenedik."

    Igen. Mert az I cuccok annyira tarták az árukat, hogy az már hihetetlen meg az is hülye aki ennyiért megveszi.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák