Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz haloli9 #32 üzenetére

    Csak épp nem mindegy, mennyit vesz vissza és mikor. 3DMark teszten 55% a stability score ahogy mondjuk a Oneplus 9-nek is, ugyanez egy nubia Red Magic 6R-nél 89%, a ZF8-nál 85% (ő is visszavesz, még ha mást is állítasz). Vagyis a GT nem tud mit kezdeni a hővel (szevasz műanyag keret) így 45%-kal (!) csökkenti a teljesítményt (épp ezért nem is lesz annyira meleg), míg a két másik telefon kivezeti a hőt a fém keretre relatív alacsonyan tartva a SoC és az akku hőmérsékletét, minimális thermal throttling mellett. És ezt is gyk. laborkörülmények között, nem kimondottam életszerű h vki CPU/GPU stress teszteket futtasson többször egymás után. A 4k/60fps videó már életszerűbb, de ha ilyen videókat akarsz órák hosszat gyártani akkor androidos telefon nem való Neked.
    Én nem tudtam annyira felforrósítani a ZF8-at h kényelmetlen legyen, az általa kijelzett 45-50°C körüli CPU hőmérséklet pedig majdhogynem üzemszerű. Szóval ha a melegedés zavar, akkor a GT sem lesz a barátod - vagy van egy csúcs telód ami 50%-on sem pörög.

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák