Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz 7Heads Drago #34 üzenetére

    A Nokia tajvani (és részben továbbra is finn; a hálózati részleg pedig teljesen finn, méghozzá az eredeti cég).

  • Giovan!

    addikt

    válasz 7Heads Drago #34 üzenetére

    És? Nyilván mindenki azzal főzz ami van neki a konyhában. Az Apple is, a Samsung is, meg mindenki más. (pl az Apple története se egy leányálom és akkor még csak a wikit néztem)

    Csak tudnám hogy megint minek kell terelni...
    A fenti cégek (Sony, Nokia, stb.) voltak szóba hozva, rájuk igaz, hogy bár meglehetősen viszafogott érdeklődés övezi őket a fogyasztók részéről, mégis ott vannak a szolgáltatók polcain, ha külön standot nem is kaptak.
    Az Apple meg a Samsung semmiképpen sem egy kategória ezekkel, hidd el, az ő készletük nem marad a "raktár sarkában", lol.

    Mindenki azzal főz, csak nem mindenkit tol egy, a komplett bankszektort állami felügyelet alatt tartó, abszolút hatalommal rendelkező rezsim.

    Engem inkább az érdekelne hogy mit fizetnek manapság az állandó sárdobálásért a Huaweire?

    Én arra lennék kíváncsi mit fizetnek a Huawei becsületének körömszakadtáig tartó védelméért. Bár gondolom a fanok ingyen is vállalják...

    Vigyázz mit írsz: a Nokia is kínai

    A Nokia valami Foxconn leányvállalattal gyártat ha jól tudom, a Foxconn meg tajvani, de még ha kínai cég licenszelné is a brandet, a Huawei kb. alapítása óta stratégiai fontosságú vállalat az állam számára (nem utolsó sorban a hálózati szektora miatt), emiatt speciális helyzetben van még a kínai gyártók között is.

    Senki nem mondta hogy szent a Huawei, csak rohadt unalmas hogy csak ezen tudtok rágódni.

    Ah nem, de azért rögtön relativizálni próbáltad az állami segítséget amiben részesülnek.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák