Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    Bone123:
    Az egész cikk azt sugallja (nyilván a Huawei marketing anyagai is) hogy a Porsche változat egy másik modell mint a többi. Pedig nem, az egy Mate 10 Pro, különbségek csak és kizárólag az esztétikában vannak! Más a hátlap meg kapsz hozzá egyedi háttérképeket. Jó, a dobozban kicsit több minden van, plusz type-c kábel mondjuk, de ennyi. A tavalyi modelleknél is pont ugyan ez volt csak.

    Oké, értem, hogy az elején le van írva hogy megegyező méretű, tudású, csak vagányabban kinéző, csak utána fel vannak sorolva a mindenféle paraméterei, ami számomra úgy hat mintha egy minden elemében külön változatról lenne szó, úgy mint a sima Mate 10 és a Pro esetében, pedig nem.

    "Kétségtelenül a Porsche Deisgn Huawei Mate 9 volt a tavalyi év egyik legérdekesebb óriástelefonja, és persze az egyik legdrágábbika, amit a kétoldalt lehajló, QHD felbontású AMOLED kijelző és a különleges megjelenés is indokolt."
    Ahogy a Mate 9 Pro ugyan ez volt tavaly, csak más színben, ilyesmire gondolok :)

    De lehet, hogy csak nekem szúrja a szemem, akkor bocsi érte :))

    [ Szerkesztve ]

  • -FreaK-

    veterán

    válasz arn #20 üzenetére

    Sőt, még az is csalóka a Samsung esetében, mivel az a teljes képernyő felületre vonatkozik, viszont a szélei erősen le vannak kerekítve, így a hasznos képfelület még keskenyebb.
    Nekem nagyon nem tetszik amúgy, én sík 16:9-et szeretnék 6-6.2"-ban, és WQHD felbontásban, AMOLED panellel, de persze álmodik a nyomor :)

Új hozzászólás Aktív témák