Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz #72042496 #27 üzenetére

    Azért nem fogok "életszerű példát" hozni, mert bármit írok, kórusban rávágjátok hogy "arra semmi szükség". Itt két szemléletmódról van szó, én annak vagyok a híve, hogy ha egyszer kell az életben, akkor tegyék már bele félmillió forintért a kurva anyjukat és ne etessenek meg bullshittel.
    Ahogy kerékkulcsot se használtam 15 éve, és a defektet kapok, haza tudok menni taxival, meg ki tudom hívni a sárga angyalt, de azért én örülök hogy van a kocsimban kerékkulcs.
    Az meg hogy "én nem használom" kb az a szint, ahogy egy 4 éves gyerek látja a világot, csak a saját szemüvegén keresztül. Ha van valami ami filléres, annyira sokan használják, hogy folyamatosan megy róla a vita, akkor simán erőszakos paraszt magatartás kivenni a gyártó részéről.
    Ráadásul a samsung évek óta ezzel trollkodik az apple-ön, akkor kb öntökönszúrás most meglépni. A sok (nem pragmatikusan gondolkodó) apple fanboy annyit fog fel ebből az egészből, hogy 3 év késéssel követik az almát.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • kutyek

    senior tag

    válasz #72042496 #27 üzenetére

    Én azért ragaszkodom egyelőre a jack-hez (amíg lehet), mert a BT nem tudja azt a minőséget, én pedig nem akarok rosszabbat hallgatni, mint amit eddig megszoktam. Ami pedig BT alapon közelíti (de egyelőre nem éri el) az analóg drótos minőséget, az bőven 100k felett van. Ennél jobb minőséget kap az ember analóg alapon 30-50k körül.
    A másik, hogy egy jó analóg füles / fejes évtizedekig kiszolgál, ha vigyázol rá. Ezzel szemben egy BT eszköz a maga ca. 5 éves tipikus életciklusával fölösleges pazarlás / környezetszennyezés.
    Persze ez mind nem a kérdésedre válasz :(

Új hozzászólás Aktív témák