Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz gerilee #50 üzenetére

    Aki nem veszi meg, az meg gondolom szabad gondolkodó, neadjisten zseni? Rengeteg ember él abban a tévhitben, hogy telefon = Nokia.
    Az nem agymosás? :W

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

  • David75

    őstag

    válasz gerilee #50 üzenetére

    Menyivel kevésbé agymosás htc-t vagy samsungot esetleg nokiát vagy se-t venni?

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

  • Karma

    félisten

    válasz gerilee #53 üzenetére

    Nem igazán jön át, hogy az iPhone hol alsó-középkategóriás. Bár szerencsére a második bekezdéssel enyhítesz a képen, de miért az a vesszőparipád?

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

  • orbano

    félisten

    válasz gerilee #53 üzenetére

    "amig el nem éri az adott készülék a reális ár/érték arányt"

    400Ft?

    egyébként nem értem min ugráltok. az egész rohadt piac egy nagy agymosás. mesterségesen keltik az igényt a jobbnál jobb telefonra. amiért két éve a földhöz verted volna magad örömödben, ha kapsz egyet, ma már körberöhögöd, hogy ennél azért van jobb. és ez márkafüggetlen, sőt termékfüggetlen!

    bármelyik telefonért kiadni 150-200 ezret, csak mert "modern" és "sokat tud"? mert a sok reklám, teszt, akármi elhiteti folyamatosan veled, hogy az éppen aktuálisan kapható "legmodernebb" technológia a kívánatos? gondolj bele, ha folyamatosan középkategóriát veszel, hosszú távon ugyanazt kapod, csak 1-2 évvel eltolva. csak ez már akkora agymosás, hogy észre sem veszed, pedig itt röhög a pofádba minden mobilteelfongyártó, számítógpgyártó, tévégyártó, autógyártó, akármigyártó és szívja a véredet.

    A vér nem válik VAZZE!™

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz gerilee #53 üzenetére

    "Nem kell ahhoz zseninek lenni, hogy ne vegyél meg egy alsó-középkategóriás technikai paraméterkekkel rendelkező telefont ~160e Ft-ért. Hívjuk inkább józan gondolkodásnak"

    K*ra mindegy, hogy milyen képernyő, kamera... van a szifonban. A szifon nem ezt nyújtja. Nem ebben unikum. Van nála jobb kamerás.... mobil. De aminek a kezelőfelületet/használata ennyire jó lenne az nincs.... ahogy vki mondta 50es IQval is elkezeled...... eközben ha 50es IQval eléd raknak egy WMes telefont attól kiborulsz.... és 130as IQval is összehasonlthatatlanul jobb a szifon annak ellenére, hogy egy WMes phonet olyanra csinálsz meg amilyenre akarsz.... csak bújnod kell hozzá a netet/forumot olvasni..... szívni. Átlag ember meg nem szeret szívni legyen akár 130as is az IQja.

    Sok minden miatt lehet szidni a szifont, nekem se lesz ilyenem... ettől még ezeken a bizonyos területeken csúnyán összever mindent.... és ezért sok ember ad főleg tőlünk NYra 160Kt és nem mert agymosottak. (Mint ahogy azt se hívjuk agymosottnak aki mivel minden Nokiajat 4-5évig használja és utána is csak azért cserél mert átmegy rajta a pl kamion újra Nokiat vesz.)

    szerk: Mondjuk egy billes S40es Nokiat is el lehet kezelni 50es IQval de ez itt most mind1....

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • sbazsi

    veterán

    válasz gerilee #74 üzenetére

    5800i és 5800N
    először azt hittem viccelsz, ez is a szar régi szofttal jön?

    Akkor most lenne a piacon 5-10 fajta telefon, mindegyik 100e HUF felett
    igazad van, ha elkészült a hardver, akkor adjáki. kit érdekel, hogy nem működik benne ez-az. végülis kussoljunk, és örüljünk, hogy egyáltalán kapunk Tőlük telefont. és vegyük megtiszteltetésnek, hogy nokia telefonunk lehet... elvégre nem vagyunk hozzájuk méltók.
    a baj csak az, hogy ezt a Nokia is így gondolja...
    fent is - lent is
    :W :W :W

    egyébként a mondatom lényege nem az volt, hogy legyen 5-10 fajta, hanem az, hogy amit kiadnak, az működjön rendesen.
    a nokia mostani teljesítményét tekintve nem vagyok meglepődve a cikken.
    a telefonok - finoman szólva - hagynak némi kívánnivalót maguk után, az ügyfélszolgálatnál pedig - szintén finoman szolva - olyan stílust engednek meg maguknak (pontosabban nyilvánvalóan a vezetőség a válaszoló biorobotoknak), amit szerintem még a focimeccsek szotyiárusai sem engednek meg maguknak. ismétlem, ezt is finoman szólva.

    használhatnád olyan percdíjakon, mint a '90-es évek közepén
    azt nem tudom, hogy mi köze van annak, hogy a nokia, vagy bármelyik másik gyártó hányféle típust árul ahhoz, hogy a Voda vagy bármelyik másik szolgáltatónál mennyi a percdíj.

    fényképező - tv - dvd lejátszó - auto
    ezek olyan termékek mind, amelyek szintén részben valamilyen firmware-rel működnek. vajon ezeket miért nem adják ki béta pre release alpha előszoftverrel?

Új hozzászólás Aktív témák