Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz orbano #67 üzenetére

    "a Vertu meg egy giccses csicsa szar"
    Nem te beszéltél karcálló zafir, gyémánt üvegről, kevlár-titán-carbon fiber elemekről? :) és ez amúgy pont uaz mint amit Samsung, Moto is probál tolni a luxuspiacon. (ergo igazságtalan volt csak a Nokiat lehuznod ezért.... ne kivételezz... :p )

    "egyébként én burkoltan, de az egész rohadt gazdaságot kritizálom, amiben értéket már csak ritkán gyártanak."
    Most is van szar. De ettől én még nem értem miröl beszélsz.
    pl elektronikai iparban: Full SMD korszak elött bármi ami hordozható volt úgy kellett vele bánni mint a himestojással. Ledobtad leszaadt egy szarul beforrasztott kondi..... ergo mind szar volt. Most? kb dobálhatod, ugrálhatsz rajta aztán max burkolatot kell cserélni... SMD nem szakad le... régen meg az első ledobás után vihetted müszerészhez/kukába..... nem véletlen halt ki a sarki müszerész ipar....
    Minőségileg fényévekkel előrébb vagyunk árakban meg k* olcsó minden...menniybe is kerül 1x éve egy 128*96 kijelzős csak mobilnak jó Nokia/Moto? 60.000 mai árakon számolva kb 300.000Ft+?

    vagy (megint) én értelek félre?

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák