Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz Mr.Silkó #50 üzenetére

    Nem ismerem a pontos részleteket, de lényegében egy ex-Nokiás cég áll mögötte. Nem tudom, hogy ez csak egy "marketing-báb", ami a Foxconnt szolgálja, de ha nem így van, akkor még ugyanúgy lehet köze a régi Nokiákhoz (az elvesztett licenszeken, gyártósorokon kívül), mint az iPhone-oknak az Apple-höz.

    Aztán az is lehet, hogy csak katalógusból összelegóznak egy chinafont valami MTK chippel, és ráraknak egy Z Launchert, fél év múlva meg nulla support.

    Az emberek viszont szeretik a hype-ot, a nagy visszatérésekre mindig van igény. Pl. Nintendo Classic Mini, vagy a Spectrum reboot. A filmes világban is imádják a rebootokat. Ha jó áron lesz, akkor viszik majd. Ha nem, akkor szenved 2-3 évet, majd eltűnik. Felesleges előre ítélkezni.

    Én egyelőre úgy vagyok vele, hogy 70% eséllyel csak a rókabőrt húzzák, de majd meglátjuk.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák