Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz adamklark #5 üzenetére

    Nekem már legalább másfél éve van meg egy Nokia 8 Sirocco, és kiváló készüléknek tartom. Android One, 6 GB RAM, 1440p-s AMOLED kijelző, IP-védettség, orvosi acél keret, stb. Egyetlen hibája, amit már akkor megtapasztaltam, mikor először mentem Media Marktba megtapizni, az a túl vékony, éles keret; kábé 1,5-2 mm lehet, és kissé kényelmetlen a teló tartós fogása.
    Jelenleg szeptemberi biztonsági frissítés van rajta, ami Nokiánál már réginek számít, tippre november elején jön a következő, de legkésőbb decemberben.
    A telóm rengeteg esésen van már túl -tok nélkül hordva-, és bírja, sosem kellett javíttatni. Századmilliméter mély néhány kis mikrokarc van rajta. Esőben úgy 20x voltam vele, több alkalommal tartósan, fotózási céllal is. Szóval egy tényleg remek kis teló -és ez meg a másik: 5.5"-os kijelző, kis méret. :)

    A fentiek után kicsit furcsa lehet, de mégsem hiszem, hogy a következő telóm is Nokia lesz. Az irány nem tetszik, amerre tartanak. Az új telóikon nincs IP-védelem -talán majd ha kihoznak valami csúcstelót, az megkapja esetleg, de a 8.3 nem kapta meg-, és a jobb telóik pontosan olyan hatalmasak, mint bármelyik droidos márkáé.

    Tippre hordom még egy évet, talán végül össze is töröm (bár ez tényleg nehéz ügy, a ráülést vagy parkettára esést is zokszó nélkül viseli), aztán az iPhone 13 megjelenése után váltok az olcsósított 12 minire.
    Esetleg egy új Samsung Xcover még szóba jöhet, mert mindig vágytam egyre, csak a spec nem volt sosem elég meggyőző. Az viszont úgy tudna kielégíteni, hogy még olcsó is.

    [ Szerkesztve ]

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Zotya84 #19 üzenetére

    "lerakom nem tökéletesen vízszintes felületre (asztalra) és simán lecsúszik róla, hogy a padlón kössön ki, és csak a koppanásból tudom, hogy nincs kiszintezve az adott asztal, neadj'isten a padló... "

    Dettó, mindenről képes leesni, ebben világelső biztosan! Üveg hátlapú telók között is vezet ilyen tekintetben az eddigiek alapján. Nem lehet íróasztalra se letenni biztonsággal, mert elmászik a széléig, és kiéli az öngyilkos hajlamait; szövet egérpad, amin ott lehet hagyni nagyobb nyugalommal.

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Schuler888 #26 üzenetére

    Reggel még nem volt, most érkezett:

    Elégedett vagyok a telóval, de sajnos nagyon rá vagyok kattanva majd' minden technológiai kütyüre, szóval van bennem egy állandó teló-cserélhetnék akkor is, ha sac/kábéra könnyen nagy csalódásba fordulhatna a váltás. :)

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Schuler888 #28 üzenetére

    Igen, anno kerestem is.
    Ha megint lenne (és jönne hozzánk is), akkor viszont az újabb divat szerinti méretben érkezne, ami nekem nem valami vonzó. Az Xcover Pro legrosszabb tulajdonságának is a számomra kényelmetlenül nagy méretét tartom. Vannak más hibái is, de kipróbálnám szerintem, ha kisebb lenne; úgy már nem tudnék neki ellenállni.
    A sima Xcover méretében alkothatna valami modernebb Xcovert jövőre a Samsung!

Új hozzászólás Aktív témák