Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaJaZo

    tag

    válasz Hieronymus #65 üzenetére

    Igen, adott időpontban hagyományoson 100-ból érdekes lehet 10-20, stream-en akár több száz. Viszont mindkettőn adott időpontban csak egyet tudsz nézni, tehát a mennyiség innen nézve nem releváns. A minőség már annál inkább. Mivel nem nézek stream-et, nem foglalnék állást ebben a tekintetben, amit olvastam erről az nem túl kedvező a stream-es tartalomra nézve...
    A hagyományos TV legnagyobb problémája a rengeteg ismétlés, de a minőségen is lehetne javitani. Összességében a hagyományos TV lényegesen változatosabb tartalmat kinál, ezért nem gondolom, hogy stream végleg nyugdijazná.
    Leginkább a brutális USA dominancia nem tetszik a hagyományos TV-ben ami a filmeket sorozatokat illeti. A stream még rátesz erre egy lapáttal... A 70-es években örültem volna a stream-nek, akkoriban még az USA-ban is értelmes filmeket készitettek.
    Ha rajtam múlna, 60% európai, 20% USA, és 20% egyéb országbeli film, sorozat mehetne csak adásba hagyományos TV-n. Sajnos nem igy van, mert a politikusok, törvényhozók mindenhol egyformák...

Új hozzászólás Aktív témák