Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spawn21

    veterán

    válasz skylinelaca #30 üzenetére

    Minek szítod a tüzet? A tényekkel nem lehet vitatkozni. Ennek ellenére szeretem a One-om. Nekem elég.

    iPhone 13p

  • spawn21

    veterán

    válasz skylinelaca #37 üzenetére

    De majd úgyis jönnek a nagyon profi fotótrollok akiktől majd megkapjátok ,hogy hát ők bizony olyan beállításokkal tudnak fotózni hogy a HTC még a 1020-at is lenyomja, és a MA! team nem is ért a fotózáshoz

    ez vajon mire szántad akkor? Senki sem mondta, hogy az vagy. De így kezdődik minden vita. Ennyi. Béke :R

    iPhone 13p

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz skylinelaca #30 üzenetére

    Azért van valami, amit hiányoltam az iP5-ből. A manuál fókusz. Ezen felül szép képeket csinált, csak szűrte a zajt mint állat. Igaz iOS7 beta, iOS6-ról gőzöm sincs milyen volt. Ezen kívül szeretek játszadozni a lehetőségekkel. Nem elég az, ha élethűen visszaadja a képet. Ha művészkedni akarsz lehet ilyen szempontból el kell rontani. Aztán meg ott a sport és a brutál záridős éjjeli mód.
    De egy határozott előnyt is tudok mondani, a pillanatok alatt ellőhető 3db 8megás kép remek.

    Lumia 1020 képein egyvalamit látok. Túlhúzott színek mindenütt. Nok808-ra rámondják hogy fakó, én azt szoktam meg egy fotógéptől, de az 1020 képei nem hasonlítanak arra amit a szemem lát, meg a tradícionális szürkülésre sem. Túlszaturált, ne nézd AMOLED-en ;]

    Nok808-ban el van rontva, vagyis meg sincs csinálva az automata. Ennél az sokkal többet tud, csak előre ki kell tölteni pár tucat profilt hozzá. A többit ebből a szempontból nem ismerem.

    @Bocha: legközelebb csináljatok olyan hogy addig tekeritek a beállítást egy témánál, amíg nem tetszik a legjobban, de az összes telóval. Az sztem sokkal másabb eredményt dobna. Vissza lehet csalni a fehéregyensúlyt, ha van rá idő.

    S4-nél meg meglepődtem hogy ezt tartottam jónak? Full automatában olyan szürke és durva textúrájú képet lőtt hogy csak lesek.

    Meg azt se értem hogy miért nem kezelhető telefonnak a 808. Kicsi, az egyik legkisebb mind közül. Nem nehéz, csak fejnehéz, azt még meg lehet szokni. Ezen kívül? A forma, meg a dagadtság? Kézbe simul, nem elvágja mint az i5S...
    Súlyát azért mondom kevésnek mert jelenlegi telóm 200g felettit nyom, és egyáltalán nem érzem soknak. Meg L1020 se arról híres hogy 100g.
    Szubjektíven annyit mondok hogy a jelenlegi legjobb Nokia az 1020. De ronda. Nem illeszkedik az a kör alakú másszínű izé a hátlapba. 808 sokkal harmonikusabb. De ez már egyéni megítélés dolga...

    Az meg egy új kor eljövetelét jelenti, ha érdemben beleszól egy vérkínai telefon a csatába.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák